Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (Star Stable online) lifetime...

(Star Stable online) lifetime star riderség vásárlása és új ló? Free star riderség közben megvenni biztonságos? Kérdések lent

Figyelt kérdés
Szóval holnap megfogom kapni a szüleimtől az sso-ban a Lifetimet. Viszont csak kedden jár le a free riderségem. Akadhat bármi probléma, ha megveszem egy nappal előtte? Továbbá az első lovaam egy Halflingi lesz, viszont nagyon szeretnék Frízt, Shiret és Curlyt is. Írnátok még jó lófajtákat, és azt hogy hol találom őket? Nektek milyen és hány lovatok van és mióta játszotok?

2020. máj. 31. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1. Vagyok:

Amúgy mivel lifetime leszel, úgyis a megvételtől számítva talán 1 hónap azután meg is tudod venni a másikat


Kb.. 1 hónap

2020. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jó legyen inkább 2 hónap kb xdd
2020. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sikeresen megkaptam a life tagságot percekkel ezelőtt. Végül Haflingit veszek
2020. jún. 2. 15:22
 14/15 anonim ***** válasza:

Már nem aktuális, de az én véleményem ezekről a lovakról:

Fríz: Kedvenc lófajtám konkrétan. :3

Haflingi: Nagyon cuki, gyors, hidegtűrő, szóval szuper^^

Shire: Nagyon cukik, nekem a fekete a kedvencem Paddock Szigetről

Curly: Olyan kis bolyhoos:3 Nekem az a kis palomino jön be meg a deres:D


Még néhány ló:

Andalúzok:Mindegyik szín annyira gyönyörű!!! Silverglade borászatban, Horses appban lehet kapni.

Fjord: Nagyon cuki, és kb. minden szett jól áll rajta. Nekem már volt full fehér inkább díjlovas stílusú szett is rajta, most meg fekete westernt hordok...XD Valedale-ben lehet kapni, meg Horses appban;)

Musztáng: Személy szerint imádom a bakolását, meg az egész lovat:3 Marley farmján+appban lehet venni

És kár, hogy kiment a játékból Spirit:(

2020. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szia, kedves kérdező!

Neked nincs véletlenül wattpadod?

2020. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!