Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki benne van a top 30ban az...

Butt kérdése:

Aki benne van a top 30ban az kb hány órát tölt el ezen az oldalon egy nap?

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
lehet azok moderátorok
2020. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én benne vagyok. Sokáig nem is tudtam, hogy van toplista. Nagyon meglepődtem. Szerintem nem vagyok itt olyan sokat. De rendszeresen jövök. Délelőtt és délután is. Viszont vannak napok, amikor egyáltalán. Szóval azért nem kell egész nap itt lógni, hogy bekerülj.

Egyébként vannak olyan kategóriák, ahol egy-két válasszal is bekerülhetsz a kategória topjába, mert annyira kevesen írnak oda.

2020. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem, böven benne vagyok a 30-as listában - eddig nem si tudtam erröl. Napi 2-3 óra maximum, amig itt vagyok. Csak vannak témák, amikhez értek, és több kérdésre is adok választ.
2020. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bőven benne vagyok. Nem kell hozzá állandóan itt lenni.
2020. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát nem tudom, szerintem én is sokat vagyok itt, de még az 500-ban sem vagyok benne.
2020. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!