Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ilyen animét?

Tudnátok ilyen animét?

Figyelt kérdés
Az Area no Kishi c. animéhez keresek hasonlót vagy ugyanolyat. Tudnátok ilyeneket írni?

#anime #sport #futball #Aizawa #Knight of thr area
2020. jún. 4. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hmm,sport anime? mert akkor a haikyuu,free,kuroko no basket. de ha külön a focis animék érdekelnek akkor giant killing és inazuma eleven.
2020. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. jún. 4. 23:00
 3/5 Zsabra01 válasza:
38%

Nem jó dolog bekorlátozódni egy témába! Adok párat, amik nagyon eltérnek tőle, de ha valamelyiket nem láttad még, biztos nem bánod meg ha meg nézed! Ez nem az a klisés top lista amit googlen lehet találni, hogy képedbe erőltetik a shoneneket vagy a híres animéket! ez ezek mérföldekkel jobbak azoknál! Nem toplistát írok mert nem tudom eldönteni melyik jobb melyiknél. Hanem amiket úgy vélem, hogy mindenkinek tetszene!


1.Boku dake ga Inai Machi 12 részes a főszereplőnk képessége miatt, mondhatni fantasy, nak de összegezve nem az! zseniális mű!

2.Koe no Katachi Ezt így felnőttként megnézve, eszedbe jut, hogy valóban, mennyire nem voltunk tisztában a tetteink következményeivel a jövőre nézve! ez egy remekmű volt számomra!

3.Hotarubi no Mori e FILM Ez fantasy, és nem álok neki írni mert regény lenne.

4.Kimi no Na wa. Film, nagyon jó sztori, rajzolás, látványosság, minden!

5.Ookami Kodomo no Ame to Yuki Hát a filmekből nem apadunk ki, :D de ez van szerintem ez is eg mestermű!

6.Youjo Senki 12,rész ez már áttért akcióba :D

7.Aoharu x Kikanjuu 12,rész ez is akció :)

8.Usagi Drop 11 részes. nagyon aranyos kis anime :)


írok páratt még de azok ismertebbek hagyom a további komenteket, ne keljen annyit olvasni :D

9.No Game No Life

10.Sakamichi no Apollon

11.Shigatsu wa Kimi no Uso

12.Deadman Wonderland

13.Mahouka Koukou no Rettousei

14.Elfen Lied

15.Death Note

16.Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

17.Mushishi

18.Akame ga Kill!

19-Zankyou no Terror

ezek a híresebb ismert top animék. :D

2020. jún. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem, de azért köszönöm neked is és mindenképpen bele fogok nézni mindegyikbe
2020. jún. 12. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan foci témában nem tudok ajánlani de sportos témából a Haikyuu, a Yuri on ice és a Free szerintem tetszene. :-)
2020. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!