Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire kell figyelni első...

Mire kell figyelni első borotválkozásnál (lábon)? Megerősödik tőle a szőr?

Figyelt kérdés

Csütörtökön lesz az évzáró, ahová szoknyába kell menni, de nekem nagyon szőrös a lábam. Nem merem megkérdezni anyát arról, hogy le szedhetném-e a lábamról a szőrt gyantával. Van borotvám(hónaljra), ezért úgy döntöttem, hogy szerda este leszedem. Mire kell figyelni első borotválkozásnál? Nagyon meg fog tőle erősödni a szőr? Bizonyára anyának fel fog tűnni. Mit mondjak ha rákérdez?

13/L



2016. jún. 25. 14:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem erősödik tőle a szőr, ez egy legenda. (...)


Arra figyelj, hogy a különböző testrészekhez NE használd UGYAN AZT a borotvát.

2016. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Ha anya meglátja és rákérdez mit mondjak?

2016. jún. 25. 15:02
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy zavart a szőr a lábadon, mit kell ezt túlkomplikálni?
2016. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
23%

Erős és sűrű lesz a borotváról egy idő után.. Inkább gyantázz!!

Qnyukádtól bármit megkérdehetsz ne shiszem hogy leharapná egy szörtelwnítésért a fejed :)

2016. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy anyukádnak bármi baja lenne ezzel.

A sminkről még el tudom hinni, hogy nem tetszene neki, de ez csak borotválás, a legrosszabb, ami történhet veled, hogy megvágod magad egy icipicit.


És nem, a borotválástól NEM erősödik, vagy sűrűsödik a szőr, ez csak egy legenda.

2016. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én gyantázni szeretném, csak nem tudom, hogy kérdezzem meg anyát. A fürdőszobában van egy kis szekrényünk, ahol tartjuk a hajszárítót borotvát stb. és ott van gyanta (anya borotválja a lábát). Már vagy 1000-szer meg akartam kérdezni, de mindig megakadtam. Hogy tudnék esetleg utalni rá?

2016. jún. 25. 19:55
 7/19 anonim ***** válasza:
Borotvával lábanként 2 perc lehúzni este fürdésnél. Aszőr max ezért tűnik erősebbnek, mert a töve bent marad és az kezd el kinőni. Amúgy meg ha nagylánynak érzed meagad a szőrtelenítéshez, akkor odaállsz anyukád elé, hogy "anya, zavar már a szőr a lábamon és kínosnak érzem, szeretném, ha legyantáznánk."
2016. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Borotválás után mivel kenjem be?
2016. jún. 26. 14:33
 9/19 anonim ***** válasza:
Semmivel.
2016. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
testápolóval
2016. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!