Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit utálsz a mai világban a...

Mit utálsz a mai világban a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A rosszindulatot és az irigységet. Persze ez nem "mai világ" függő.
2010. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy nem tartunk össze Magyarok.Egymást tapossuk mindenhol(vezetés,munkahely,stb)A vezetőink a zsebüket tömik,a fiatalok menekülnek itthonról.Jó lenne egy élhetőbb ország.
2010. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
embereket 8-)
2010. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Azt, hogy sok ember elég izé, meg hogy az mindenhez kell az angol.
2010. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
... a pedofilokat . ..
2010. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

a mai világban? hát.. fura, hogy ezt én mondom, de a pici páwahh fiúkákat, meg a plázabiccseket..

meg milyen már az, hogy 13 éves kis r*bik b*szatják magukat mikor még olvasni sem tudnak..

2010. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Én is a rosszindulatot és az irigységet:S
2010. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az embereket,hisz semmiben sem fognakössze,mindig azt nézik,hogy nekik jó legyen,a másikat meg csak kihasználnák.Pedig mennyivel többre mennénk ha összefognánk és segítenénk egymást!Mindenkinek könnyebb lenne,de itt az a lényeg,hogy a másikat eltapossuk,rosszat tegyünk neki,kihasználjuk.Nem értem,hogy miért ilyen rosszindulatúak a magyar emberek.
2010. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A sok tudatlan tizenéves tinit, akik ke.félnek össze-vissza!
2010. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Én tini vagyok (17/L), tehát ilyen szemmel mondom, és főleg a tinik világára értem:


Azt, hogy kötelező, hogy a divat, a kinézet, a sminkek, a sztárok, a filmek, a sztárok, az animék, a mangák, a másik nem, a kefélés közül valamelyik(ek) érdekeljenek, mert különben ki vagy közösítve. Ilyen idióta tehetségkutatókat és show-kat kell nézni, különben nem érted a vicceket, mert azokat is onnan merítik.

Akik elvonultabbak, mások, mint a fent leírt nagy többség, azokat pedig a regények érdeklik, általában túlságosan is szeretnek olvasni.



Engem egyik sem érdekel. Viszont érdekel a technika, az élővilág, a számítógépek, kicsit a közlekedés, szeretek a macskákról/kutyákról beszélgetni (persze nem értek hozzájuk, hanem azt szeretem, ha sztorikat mesélhetünk róluk), és mindenféléről a minket körülvevő világból. Csak a regények, filmek, stb. nem nagyon, mert sokszor lusta vagyok olvasni, megnézni ezeket, hanem fórumozok a fent említett "kedvenc" témáimban.

Ezzel, hogy ilyen vagyok, nem is számítok embernek, társam alig van.

2010. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!