Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vicces esési storyk?

Vicces esési storyk?

Figyelt kérdés
Dobjatok fel!!! :) :3
2020. jún. 10. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Évekig városba éltem, félre ne érts, én a falut szeretem, vissza is költöztem, csak fontos tény, hogy városban nem igazán kellett olyan dolgokra figyelnem, mint múltkor itthon.

Szóval vonulok haza a munkahelyről, új kabát, új szemüveg, hallgatom fülesen a kis Marilyn Manson számaim, és élvezem a friss esti levegőt, amikor életemben először elgázolt egy csirke.

A semmiből átfutott a két lábam közt, de pont felbuktatott, a cigi kiesett a számból, a napszemüveg meg lecsúszott az orromra. Mondom,- Na, a dáma bszki. :D

Akkorát röhögtem. Megszoktam, hogy bicajosokat, autósokat kerülgetek, és akkor egy csirke csinálja nekem a balesetet.

De jól van ő is, múltkor ült az árok parton, mikor mentem haza.

2020. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kend be a kádadat kacsazsírral fürdés előtt,na attól fogod csak rendesen hanyatt bacni magad...XDDDD
2020. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Medencéből szálltam ki, vizes volt a lábam. Beleléptem a strandpapucsomba, és az is vizes lett. Neki álltam valakivel tollasozni és seggre estem,nert elszakadt a papucsom lábujj közti része.
2020. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fém csőcsúzda, egy barátnőm, én, és eső kellet hozzá: barátnőm lecsúszik mondja ,, hát ez nem is csúszik!" akkor én felállok a végén ahol már nem volt teteje úgy hanyatt vágódtam a 6évesek előtt ott feküdtem 5 percet
2020. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!