Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen karácsonyi ajándék...

Milyen karácsonyi ajándék való apukámnak, anyukámnak, papámnak, nővéremnek?

Figyelt kérdés

apa:46éves,szereti a zenét(leginkább Presser,Hobo,Ghymes stb.de elég sok,sőt szinte az összes albuma megvan)szeret a természetbe lenni és vallásos,keresztények vagyunk.

anya:40éves,ő is kedveli a zenét,de inkább a relaxáló,megnyugtató zenét.szereti a vallásos kis meglepetéseket(pl.:szentkártya,gyertya stb.de már tele van ilyenekkel a lakás).

mővérem:18éves,szereti a zenét.de inkább a rock-ot(red hot chili peppers,guns\'n roses),és imádja az ékszereket(csinos fülbevalókat,nyakláncokat,gyűrűket stb.)

papám:75év körül van(bocs nem tom hirtelen h pontosan mennyi)bárminek örül szinte,de kifogytam az ötletekből:S

amugy 14éves vagyok,ha lehet ne túl drága ajándékokat írjatok,mert nincs sok pénzem...köszi:)


2008. nov. 24. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 14 eves vagy, szerintem senki nem var el draga ajandekokat. Egy doboz csoki, bonbon mar egy kedves gesztus. Vagy pedig menj el egy kreativ boltba, es csinalj sajat keszitesu dolgokat. Pl. kepkeret, stb.
2008. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi az 5letet:D
2008. nov. 24. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly karácsonyra egy családi albumot csináltam a szüleimnek. Vannak benne képek egészen az ő gyerekkoruktól kezdve, szép idézetek, versek, okos gondolatok, és vicces megjegyzések a képekhez. Anyukám sírva fakadt, amikor először végiglapozta. Pont őszi szünetben került elő megint, mert voltak rokonok, és megmutatták nekik. Igazi személyes ajándék, és nem kerül sokba, egyedül a fotóalbumot kellett megvenni. A fényképeket a régiek közül válogattam, mondjuk én párat lefényképeztem, és összevágtam anyukám babakori képét, és apukám babakori képét, így azokat elő kellett hívatni, azért kellett még fizetnem. De ennyi. Egy ilyen album megoldható 800 Ft-ból.
2008. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
húúú ez nagyon jó 5let.hol lehet venni ilyen foto albumot?mmondjuk ha bemegyek egy fényképészhez ott tudok venni?
2008. nov. 25. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló vagyok.

Lehet venni fotóüzletekben, de ott drágábbak. Nagyobb hipermarketekben (pl.:Tesco, Interspar) is vannak nagyon szép albumok.

2008. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen...ezt biztos megcsinálom,hiszen van még időm bőven:D
2008. nov. 26. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!