Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi mondja ezt a Sparban,...

Mi mondja ezt a Sparban, amikor valaki nem a kassza felől akar távozni onnan és ki a hangja?: "Legyenek szívesek áruházunkat a pénztár felől elhagyni"

Figyelt kérdés
Arra a mozgásérzékelős automata kapura gondolok, de nem tudom. Amúgy az Aldiban is szoktam ilyesmi szöveget hallani.

2020. jún. 12. 11:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy még eszembe jutott ott az a sorompó.
2020. jún. 12. 15:03
 2/8 A kérdező kommentje:
Talán az mondhatja?
2020. aug. 5. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért, hogy ne összevissza járkáljanak ki-be az emberek, mert úgy könnyebb lopni is. A pénztárak egyrészt jobban be vannak kamerázva, jobban figyelik az ottani mozgást, esetleg még lopásgátló is van ott, a többi kijáraton pedig kevésbé.
2020. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy mi mondja ezt? Nem az a sorompó, ahol be kell menni?
2020. okt. 6. 18:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy miért mondja be vagy, hogy miért van ott, hanem, hogy mi mondja ezt be?
2021. szept. 19. 17:22
 6/8 A kérdező kommentje:

Ilyesmi szövegre gondoltam, mint például ez, hogy ezt mi mondja be a bejáratnál?:


[link]

2021. szept. 29. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami hangfelvétel lejátszó. De ez magátó értetődő.

Vagy te azon is meglepődsz, hogy az ajtó kinyílik, ha a közelében vagy?

2021. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lepődök meg csak nem tudom, milyen hangfelvétel lejátszó játssza ezt le.
2021. szept. 30. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!