Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már ilyen veletek?...

Volt már ilyen veletek? Nyugtassatok meg, h nem csak én vagyok ilyen bamba😅😅

Figyelt kérdés

Szóval az történt, h sétaltám messze a városomtól. Kérdést is írtam ki, nagyon kellett pisilnem. Egy meki mentette meg az életem, de ha 1 percel odébb van, elér a kellemetlen szituáció. Veletek volt már ilyen? Ha nagyon kínos, jöhet privátba is😊

Kort, nemet írjatok

16/l


2020. jún. 12. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 2 utcányira voltam a céltól, de nem bírtam tovább, megálltam egy bokorban. Szerencsére télen volt korom sötétben, amikor már a kutya se jár a környéken és a bokor is mindent takar még levelek nélkül is.
2020. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Értem a szituációt, de ennek mi köze a bambasághoz?? :D Vagy ha a "szerencsétlen" szóra gondoltál alatta, akkor úgy már értem, de nekem a "szerencsétlen" és a "bamba" nem ugyanazt jelenti :D

Na, mindegy, bocsi az irodalomnáciskodásért xD


Egyébként hajjaj, nagyon is volt! A legutóbbi ilyen eset nem is olyan régen, február környékén történt meg velem.

Előző este egy korlátlan kajálós étteremben vacsoráztunk a családdal és ott gyakorlatilag összezabáltam mindenfélét. Másnap kora reggel kínzó hasfájással ébredtem, és egy hosszú-hosszú vajúdás után produkáltam is egy egész korrekt hasmenést. Utána megkönnyebbülten, mint aki jól végezte dolgát, elindultam a munkába.

Igen ám, csak azt nem kalkuláltam bele, hogy kábé fél óra múlva jönni fog egy második hullám. Már a buszra felülve éreztem, hogy újra kezdődnek a toló fájások, de akkor még nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.

2-3 megálló után viszont már annál inkább.

Fejben kalkuláltam, hogy vajon ki fogom -e bírni a munkahelyig, de ahogy teltek a percek, egyre valószínűbbnek éreztem, hogy nem igazán. És amilyen "szerencsém" volt, pont egy olyan útvonalon haladt a busz, ahol szinte semmilyen nyilvános WC vagy gyorsétterem nem volt, ahová beszaladhattam volna. Így jobb híján elhatároztam, hogy a Keletinél leszállok, és bemegyek az ottani McDonaldsba, mert náluk nem kell rendelnem semmit, ha mosdózni szeretnék, csak ki kell fizetnem 250 Ft-t.

De az egy örökkévalóságnak tűnt, mire elértünk odáig. Izomból összeszorított s*ggel szenvedtem végig az utat, elfehéredett ujjakkal szorítottam magam előtt a kapaszkodót, és már nem tudtam eldönteni, hogy üljek -e vagy álljak, mert egyiket sem éreztem sokkal kellemesebbnek.

Mire elértünk a Keletihez, már tetőtől-talpig remegtem. Ahogy kinyílt a buszajtó, gyakorlatilag félrerugdostam magam elől mindenkit és beviharzottam a Mekibe. Közben azon imádkoztam, hogy legyen a zsebemben készpénz. Szerencsére volt egy 500-as az egyikben, azt menet közben lecsaptam a "vécéfelügyelősnéni" asztalára, és már fordultam is be a mosdóba.

Szerencsére mindkét toalett szabad volt, bele se merek gondolni, hogy mi lett volna, ha épp foglaltak és hoppon maradok.

Utána hát... talán nem nehéz kitalálni a végét. A Dumb és Dumber hasmenéses jelenete csak egy mezei puki volt ahhoz képest, amit én ott produkáltam.

Borzasztóan lesápadva, de határtalan megkönnyebbüléssel indultam aztán kezet mosni. Talán soha nem álltam még olyan közel ahhoz (leszámítva persze a csecsemőkoromat), hogy bekakiljak.


Egyébként "majnem bepisilős" szotrim is van, azt is szeretnéd hallani?? :D


26/F

2020. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
München belvárosa. Fosni kellett. Rontottam be, kérdezte van e asztal foglalásom. Embert félre irány a budi. Éppen le tudtam tolni.
2020. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5. V 6. osztályban sose mentem el suliban wc-re.

Mindig kibirtam, de valahogy azon a télen 3x nem. Lejet fel voltam fázva.

Már a kapuban voltam, mikor rámjött a pisilési inger, a kulcsot nagynehezen kikapartam a táskából, be a zárba. Aztán át a kulcsot a másik oldalra, behajtottam a kaput. Táskát ledobtam a fa mellé(ami a kapunál van közvetlen) lefutottam a kert lépcsőn be a bokrok közé 🤦‍♀️ egy hónapban háromszor eljátszottam ezt.


De volt olyan, h annyira rám jött a pislhetnék, hogy az utcánk elején az övemet kioltottam és úgy futottam haza😂



Meg egy masik sztori. Angliában voltunk ilyen utazási program keretében az ált suliból pár gyerek és szülő, majd Győrben csatlakozott hozzánk két másik iskola tanulói is.

Egyik nap mikor mentünk egy városba, feltűnt, hogy a busz már 10 perce köröz egy körforgalomnál, aminek a közepe tiszta gazos volt. Hát valamelyik másik suli diákjának hasmenése volt, és bement a gazosba elintézni a dolgát😅

2020. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! Várom a többit. #2-es, bocsi😂😂 Ez bambaság, de igazad van, szerencsétlenség inkább
2020. jún. 13. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!