Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet belső vérzésem?

Lehet belső vérzésem?

Figyelt kérdés

Tegnap olyan 2 óra fele bevertem a a tarkóm eloszor a hatamra estem es onnan a tarkomra. Nem szedultem, nem emelyegtem, kb 10 percig fajt a fejem ott ahol

megutottem. Aztan elmult. Most csak akkor faj ha mozgatom, valoszinu az utes miatt. Lehet belso verzes vagy tulreagalom? Fure estem. Nagyon aggodom.

Reggel elöl fájt a nyakam, mert hatra fele nyekkent a nyakam tegnap. Mas bajom nincs. Nincs szedules, hanyinger, nem erzem rosszul magam. Tulreagalom?



2020. jún. 14. 12:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nagyon fiatal vagyok. Estem már sokkal nagyobbat fejre tobbszor is, de tegnap valaki azt mondta, hogy lehet belső vérzés.
2020. jún. 14. 12:09
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene folyton fejre esned, mert hosszútávú hatásai lesznek.


Ha pedig ilyen történik, akkor orvoshoz illene menni. Ugye nem gondolod, hogy valaki majd GYIK-en keresztül diagnosztizál? Ha azt hiszed, hogy ilyen lehetséges, akkor tényleg túl sokszor estél már fejre.

2020. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem direkt estem fejre, egy kontakt sportban elég sok az esés. Nem tudok egyedül orvoshoz menni, mert fiatal vagyok, anya pedig azt mondta, nincs nagy baj.
2020. jún. 14. 12:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok a sok eszedhez, hogy ilyen sportot választottál. Persze, sok fejre esés után nem is csoda, ha már nem tudsz normális döntéseket hozni. Ez van akkor. Majd idővel kiderül, van-e belső vérzésed. Ha túléled a hetet, akkor vélhetően nincs.
2020. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kosárlabda egy teljesen átlagos sportág. De amikor versenyszerűen csinálod már nem lehet megúszni sérülés nélkül. Ha sportoltál már valaha tudnod kéne, hogy egy sebesség és szint fölött már nehéz megúszni esés nélkül😏
2020. jún. 14. 12:54
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Oké, akkor sok sikert a túléléshez. :)
2020. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó indulatú ember vagy
2020. jún. 14. 12:57
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
Igen. :D Pont, mint amennyire te okos.
2020. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Aki sportolt már valaha, az tudja, hogy sérülés gyanúja esetén azonnal orvoshoz kell fordulni.
2020. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogyan forduljak orvoshoz, hogyha anya azt mondja nincs semmi nagy baj? Ha egyedül megyek elküldenek, mert kiskorú vagyok.
2020. jún. 14. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!