Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel valakinek...

Hogyan dolgozzam fel valakinek a halálát?

Figyelt kérdés
Meghalt egy hozzám nagyon közel álló személy.Tulajdonképpen a legjobb barátnőm.Képtelenség feldolgozni, még mindíg nem vagyok képes felfogni hogy ez történt!Tegnap nem láttuk egymást mivel ő egy másik iskolába jár, reggel nem egyszerre megyünk.Legutóbbi találkozásunkkor kicsikét össze is kaptunk bunkó voltam és ez történik!Nem öleltem magamhoz, sem puszi semmi más!Nem tudom megbocsájtani magamnak!Nagyon hiányzik, ülök és várom hogy hívjon, felcsengessen, mint régen!Mihez kezdjek most?Nem látom értelmét az életnek, nem tudom elfogadni az egészet!:(:(:(:(:(:(
2008. nov. 24. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen együtt érzek veled, bér abba nem h. nincs értelme az életnek, nekem egy 1 volt barátom halt meg nem rég és szenvedek miatta, de tudom tul kell rakni magunkat, söt nekem barátom is volt közeli, régebben, és meghalt, és án nem hivtam fel mert megváltozott a telo számom, pedig éveken keresztül mindig beszéltünk, halála napján éjszaka álmodtam vele, kész voltam még mai napig is, de nem tudsz mit csinálni, ne okold magad, sajna ez a sors, bár én momdom, azota is elöjön álmomba és rossz érzés / 1 honapja volt /, valahol nem is lehet elfogadni, de ezt tul kell élni, az életünk megy tovább / csak sajna nélkülük / :(
2008. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom mennyire vagy hívő, vagy az vagy-e? De tudok adni egy jó tanácsot, ami nekem bevált ilyen helyzetben.

Esténként, amikor lefekszel gondolj a barátnődre és imádkozz a lelkiüdvéért, próbáld meg elengedni, mert amíg lélekben ennyire kötődsz hozzá, nem szakadsz el tőle, az Ő lelke sem tud megnyugodni és csak egyre rosszabb lesz.

Nekem az Édesmamám ( így hívtam ) mikor meghalt idegileg kikészültem, folyton elbőgtem magam, nem tudtam megjelenni sehol a gyengeségem miatt és minden éjszaka vele álmodtam.

Miután imátkoztam a lelki üdvéért, napról napra jobb lett és megnyugodtam.

2008. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!