Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hajnövelésre szérum vagy...

Hajnövelésre szérum vagy kapszula meg egyenes hajra tippek? 😄

Figyelt kérdés

Sziasztook! Tudnátok nekem

segíteni? Ma voltam fodrásznál és mivel nagyon meg volt törve a derékig érő hajam, ezért levágattuk vállig, és nagyon nagyon rosszul áll. Mivel hullámos hajam van ezért “feláll” és nagyon rossz. Tudnátok nekem ajánlani mondjuk valami szérumot vagy kapszulát vagy valamit? Vagy csak simán otthoni praktikákat hajnövelésre. Ja meg ha màr itt vagyunk az ellen nem tudtok valamit hogy egyenes hajam legyen? (Hajvasaláson kívűl😂 )Tudom ez hülye kérdés de hátha van valami.😂 (A keratinos hajegyenesítés nem vált be mert rá 1 napra ugyanolyan göndör volt a hajam.)



#haj #hullámos haj #Túl rövid haj #Hajnövelő kapszula
2020. jún. 18. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

- Kókuszolajat oszlass el a hajadon, majd mosd le.

- Hajkapszula.

- Próbálj minden másod, -harmadnap hajat mosni.

- Vizesen ne fésüld

- Inkább levegőn szárítsd, de ha mégis hajszárítóval, akkor távolról kicsit (20 centi minimum)

- Elvileg jó, ha az ágyról csak a fejed lógatod le és masszírozod a fejbőröd vagy 15 percig

- Hajtípusnak megfelelő sampont válassz

- Kondícionálj! Mindig használj

- Próbáld meg kevésszer használni a hajvasalót, mert töri a hajvéget

- Vannak különböző hajpakolások, amiket te is össze tudsz állítani, pl.: aloevera+uborka

- Vágj a végéből picit minden hónapban (mondjuk nekem ez nem használt)

- Vannak különböző szerek a hajra

Remélem segítettem😊

2020. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöööm, és igen, nagyon sokat segítettél. ☺️
2020. jún. 18. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!