Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az van, hogy régebben olyan 2 éve még szép hosszú hajam volt, szőkésbarna. Ballagásra ombrét akartam, de elbaszták a hajam azóta akárhova mentem. Az álomhajban reménykedtem, de inkább mindenhol csak elrontották. Nagyon megbántam az egészet.

Ezért lejjebb is vágattam és visszafestettem barnára. Azóta nőtt is már egy kicsit, kb hátközépig ér, de elég vékony. Növeszteni és dúsítani szeretném, vissza akarom kapni a régi hajam.

Megrendeltem neten a magichair hajkapszulát. Két dobozzal. De abba ám nem gondoltam bele, hogy milyen is lesz az a kapszula. 4 napig simán lenyeltem vízzel. Nem vol gond. De mikor 5. nap akartam bevenni, egyszerűen nem ment le. Nem tudtam lenyelni. Már elfogyott 3 pohár víz de semmi, a kapszula meg maradt. Ami elég nagy is, ilyen hosszúkás ovális alakú, a belsejében van a por. Utána való napokban sem tudtam lenyelni.

Azt mondták néhányan, hogy lehet allergiás vagyok rá, nyelési nehézségek jönnek elő tőle, meg ilyenek. Voltak olyanok is akik azt mondták szedjem ki belőle a port a vízbe szórva mert úgyis az a hatóanyag, de vannak akik szerint a külső része a tokban is van anyag ami kell.

És így nem tudom mit csináljak. Lehet csak én vagyok ennyire cink, hogy félek lenyelni és azért nem megy le mert ráparázok. De én más gyógyszerrel is így vagyok, csak azért ez a kapszula tényleg nagy. Nem értem, az első 4 napban semmi tré nem volt csak azután.

Most mit kéne tennem, valakinek van benne tapasztalata?



2019. máj. 25. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármit beveszek víz nélkül is ezért nem értem h hogy nem tudod lenyelni.
2019. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gáz, de félek hogy megfulladok. Nagyon és nem tudom mit kezdjek magammal.
2019. máj. 25. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a kapszula szétszedhető, akkor szedd ki a port, és próbáld úgy. A tok csak amiatt van, mert vivőanyag, és a gyomor helyett a belekben kellene oldódnia a kapszulának. Viszont valószínűleg így nagyobb, és biztosabb a hatásfoka.

Maga a tok csak zselatin, abban nem szokott hatóanyag lenni.

Valószínűleg csak ráparáztál. HA allergiás lennél, 5 napnál előbb kijött volna rajtad, viszketés, kiütés, vagy más, súlyosabb formában.

2019. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!