Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szakmákban kötelező a...

Milyen szakmákban kötelező a rövid haj?

Figyelt kérdés
Rendőrségnél és katonaságnál tudom, hogy így van, de pl egy tűzoltónak is szükséges rövidre vagatnia a haját?
2020. jún. 19. 08:49
 1/10 anonim válasza:
81%
Szerintem nem.
2020. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tűzoltóságnál sem lehet hosszú hajad

A hosszú haj csak akadályoz mindenben és balesetveszélyes

Másik megoldás,a rendőrségnél vagy a katonaságnál hogy a nők felkötik hátra kontyba

A férfiak pedig katonaságnál vagy rendőrségnél levágják rövidre kötelezően

Más egyéb civil szakmáknál hátrakötik a hajukat a férfiak

2020. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam a rendőrségnél és a katonaságnál azért kötelező a nagyon rövid haj, hogy ne tudják megragadni egy küzdelem során. A balesetveszélyesség rész érthető. Viszont elsősorban nem hatig erő hajnál, hanem mondjuk 10cm hosszú hajat is levágathatnak a tűzoltóságnál?
2020. jún. 19. 10:28
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

A katonaságnál a nőknek nem muszáj levágatni a hajukat mert közelharcban úgyis lenyomják őket a férfiak, viszont kötelező hátul kongyban hordani

A rendőrségnél is láttam rendőrnőket, mindnek hosszú haja volt de csak hátra volt kötve copfban

10 centis haj nem számit hosszúnak azt szerintem engedélyezik a tűzoltóságnál csak már a vállig érő vagy annál hosszabb hajat nem

2020. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mármint a férfiaknál engedélyezik a 10 centis hajat igaz?
2020. jún. 19. 11:06
 6/10 anonim ***** válasza:
igen
2020. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én azért gondolom, hogy nem szükséges, mert egyik nap a tv-ben volt egy nő (azt hiszem a Fókuszban), tűzoltó, és neki egyáltalán nem volt rövid haja. (1)
2020. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező: tudod mit? Menj be a tűzoltóságra és kérdezd meg, hogy mekkora haj az engedélyezett, ha tűzoltó akarsz lenni
2020. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Buddhistáknál sajnos,kébzeld el én lány vagyok hogy állna a rövid haj,de muszály levágni😢😢
2020. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A buddhizmus nem szakma, hanem vallás. És ott is leginkább a szerzetesek szokták leborotválni a fejüket.
2023. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!