Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az általad legdurvábbnak...

Mi az általad legdurvábbnak tartott gondolat/érzés/cselekmény/meggyőződés/vélemény, amit valaha megéltél?

Figyelt kérdés
Elsősorban sajátra gondolok, de mások elbeszéléseiből is írhattok.

2013. jan. 13. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A szuleim elvaltak.

Nyaralni voltunk keresztszuleim nyaralojaban Siofokon apum, a menyasszonya- errol a netrol tudtam meg hogy eljegyeztek egymast iwiw fotok- a menyasszonya lanya akkoe sztem meg nem volt ocsem... csak terhes volt a no vagy passz.


Nah mindegy nem tudom mivel de nagyon felhuzott szal bementem a szobankba ledolni az agyamra es becsuktam a szemem es teljes szovembol azt kivantam hogy barcsak dogolne meg.

Es akkor olyan volt mintha lattam volna ahogy mint vmi fekete tinta pumpalodik szet a szivembol. Akkor annyira akartam

hogy purcanjon ki.

Aztan eszbekaptam a tinta "lattan" es meggondoltam magam.


Ez kb 7 eve volt. Azota a formalisnal is gyengebb a kapcsolatunk de nem erdekel en mar mas orazagban vagyok.


22/N

2013. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom ez nem fog durvának hangzani, de nem poénkodásból írom. Egyszer egy kislánynak, kb öt éve volt megmondtam h a répától nem fog megtanulni fütyülni. Ő nem értette, összezavarodott, de szerencsére a barátaim megnyugtatták h de, a répától meg fog tanulni. Utána nagyon rosszul éreztem magam, meg most is, mert egy ártatlan kis lelket megingattam a hitében. Semmi hasznom nem származott az egészből, egyszerűen azt hittem h mekkora király vagyok és megmutatom a kislánynak a valóságot. Nagyon csúnya dolog volt tőlem. Azért ez a legdurvább, mert minden rossz, ami az életben ért másoknak a hibája volt, vagy ha én hibáztam ak az többnyire nekem (is) fájt. De ez... Egy kisgyereket ábrándítottam ki "a saját szórakozásomra"! Úgy bántottam vkit h ő nem bántott EGYÁLTALÁN! Nehéz visszaadni azoknak a perceknek a hangulatát, jobb ha nem éltek át ilyet.
2013. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!