Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyn egészségügyis kollégát...

Izabella220 kérdése:

Olyn egészségügyis kollégát kérdeznék aki gyede/gyesen van otthon. Megtudták e hogy jár e nekünknis a bruttó 500000ft vagy végül nem? Olyan aki esetleg a munkáltatójától tudja már hogy adják e azoknak akik gyeden vannak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jár sajnos, én pénteken tudtam meg. Mivel nem voltam műszakban így nem adnak. Csak annak aki dolgozott legalább 1 műszakot
2020. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Más is dolgozott a vészhelyzet alatt, én nem is értem, hogy miért kell csoportokat kiszelektálni a juttatásból.

Ez semmi más, csak emberek egymásnak ugrasztása.

Főleg, hogy még az eü-n belül sem mindenkinek jár.

Ez a kérdés meg egyenesen vicc... Ha gyeden/gyesen voltál a karantén helyzet alatt, és ez a juttatás a karantén alatt dolgozóknak jár, akkor már a felvetést sem értem. Pedig nem kell ezen olyan sokat agyalni a válaszon...

2020. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
ad #2: a Fidesz kormánynak minden esetben ez a célja, hogy összeugrassza a csoportok tagjait, így azok egymással vannak elfoglalva és nem a kormányt hibáztatják.
2020. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
55%

Nekem leegne a pofamrol a bor. Mar miert jarna neked?

Joistengyerele...ez kva gaz.

2020. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!