Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a gyerektelen nők...

Szerintetek a gyerektelen nők megbánják később, hogy nem szültek ? (aki szándékosan nem akart)

Figyelt kérdés
2020. jún. 22. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki lehet, hogy megbánja, de a többség biztosan nem. Hiszen nem véletlenül nem akart gyereket.
2020. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyerektelen vagyok, és eddig még nem bántam meg, hogy nincs gyerekem. Nem is nagyon akarok, az az igazság.
2020. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
9%

Nem. Ez nem "akaras-nem akaras" kerdese.

En sem dontottem el, hogy nem szeretnek gyereket ez vagy jon, vagy nem. Arrol sem te dontesz szereted-e a spenotot. Ez kb ilyen.

Nem te dontesg arrol, hogy szeretnel-e utodot, vagy sem. Az csak jon, vagy nem jon.

Melle meg ruhellem is a kis vakarcsokat, es szerencsere a ferjem is.

2020. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is gyerektelen vagyok, de eddig én sem. A legtöbb gyerek sajnos funkció gyerek, és ha felteszik azt a kérdés, hogy miért akarsz gyereket, és azt mondod, hogy csak, egy jó pszichológus ezt örömtelinek tarta. A legtöbb azt akarja a gyerekétől, amit nem tudott ő maga elérni. Nem hagyja a gyereket érvényesülni, emiatt felnőttkorban meg is romlik a kapcsolat. Sokan belegondolni sem tudnak, hogy a gyerek mivle jár, és aztán csalódás is éri őket, hogy ha nem lesz olyan, mint amilyennek elképzelték. Sok szülő nem is szereti a gyerekét, amivel nincsen baj, ameddig normálisan viselkedik vele.
2020. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as, tehát ha teherbe esel, meg kell szülni? Az aztán jó szülő-gyerek kapcsolat lesz, amiben nem az akaratod dönt, hanem hogy épp bekapod-e a legyet vagy sem.
2020. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd ha valaki megbánja, hogy vett egy hatalmas házat, a legjobb kocsit, medencét... na majd akkor sírok én is, hogy nem szültem!

Mellesleg milyen jogon turkálsz bárki méhében? Miért olyan hihetetlen, hogy valaki nem akar 9 hónapon át szenvedni, hogy aztán órákon át kínlódjon, szenvedjen, HOGY aztán hónapokig- ÉVEKIG ne aludhasson?

Vagy szimplán csak herótja van a gyerekektől...? Nem kösz!

2020. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Néha én meg azon gondolkodom el miylen lenne ha nem lenne gyerekem. Az biztos hogy 20 évvel fiatalbbnak néznék ki, milliókkal lennék gazdagabb és személyiségben is kiegyensúlyozottabb, kellemesebb társ lennék, mert a gyerek sok galibák, problémát csinál és nem mindig lehet finomkodni. Rohanás, állandó bűvészkedés, 4 külöböző embert összehangolni, akik közül kettő még nem önálló, szó szerint mindent meg kell nekik tanítani a cipőfűzést, szendvicskészítést stb. Viszont, azt kell mondjam hogy se az idegenek, de még a férjek sem adnak annyi szeretetet, hálát mint a gyerekek. Mindneki más gondolkodás nélkül dobna el magától a legkisebb problémára, de a gyereked minden körülmény között ragaszkodik hozzád, akkor is ha fiatal vagy akkor is ha öreg, ha van munkád ha nincs, ...mindneki más érdekember körülötted és ahogy idősödik az ember, úgy fordulnak el tőle. Egy idő után már nem dícsérik, nem veszik fel melóba mert öreg, nem bíznak rá, nem hallgatják meg a véleményét, szó szerint izolálják az időseket. Még a férj is gyakran lelép egy fiatl nőért. Csak a gyereked lesz az, akinek még idős korodban is számítasz. És persze a babázás élménye, az illata, a mosoly az arcán szopizás után stb mind olyan pozitív élmények, amik egész életre adnak egy lelki muníciót az embernek, hogy bármivel megküzdjön, mert van boldogság az életben...
2020. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szopizás meg babázás... senki nem a nagyobb gyerekekről áradozik, hanem a buta kicsikről, akik akkor is mosolyognak rád, ha sorozatgyilkos vagy.
2020. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok gyerek leszarja az idős szülőjét. Idős otthonban nem egy lakó panaszkodott a gyerekei rá se hederítenek..sok ilyet tudok .vagy a másik lelép külföldre. idős szülő magára marad..vagy mi van ha megromlik a szülő gyerek kapcsolat..
2022. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!