Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy ne hozzanak szemetet?

Figyelt kérdés
Van egy faluban egy hétvégi házunk, ahol van kb. 8-10 nagy kuka. Messziről jönnek, hogy ide tehessék le a szemetet INGYEN! Mi meg fizetjük a szemétdíjat. Folyamatosan tele vannak, mellé pakolnak (hűtő, zöldhulladék, csempe, MELEG HAMU! (2019-ben 2x is leégett a kuka!) stb.) Esetleg tegyek ki kamerát köztérmegfigyelési engedéllyel? "Kamerával megfigyelt terület!" Ilyen tábla van az egyik kukánál, ahol egyben a legtöbb is. De mintha ott se lenne/dísznek lenne.

#szemét #kamera #kuka #Melléraknak #Tele a kuka #Illegális szemétlerakó
2020. jún. 22. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Párszor gyújtsátok fel a kukákat, hívjátok ki a tűzoltókat. Az ikszedik alkalom után majd máshova rakják.
2020. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Tegyétek be a kukákat a kapun belülre, nem látható helyre.
2020. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Minek egy hétvégi házhoz 8 nagy kuka???
2020. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Itt azt csináljuk, hogy lakatot, vagy bicikli zárat helyezünk a kukákra/konténerekre. Egyébiránt szóljatok a polgárőröknek is, hogy nem ártana járőrözniük arra is, gyakrabban. Sok sikert kívánok a probléma megoldásához! Nálunk ezek segítettek.
2020. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

*kb. 1000-1200 literes*

#1 Hiába, az nem lesz jó. Többen is vagyunk, kb. 100-150-en. Meg az szerintem bűncselekmény. Én azt akarom, hogy a falué legyen a kuka, nem pedig a mindenfelől hozott embereké. Pár rendszám már van felírva nekünk.


#2 Az nem lehetséges, mivel egy kb. 100-150 fős falué, köztéren van. A kuka az önkormányzaté


#3 Arra gondoltam, hogy a faluban van annyi de hiába, folyton tele vannak.


#4 Az oké, csak kinek lesz kulcsa hozzá? Nem vagyunk mindig lent. Nincs polgárőr, csak egy közeli városban rendőrség. Köszönöm!

2020. jún. 23. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. A bicikli zár lenne akkor a megoldás nektek. Számzáros, és nem kulcsos.
2020. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!