Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy bejelölgetnek (inkább fiatalabb) lányok Fb-on, és írogatnak?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és általában olyan 1-2 havonta van ez, és akár egy hétig is eltarthat. Valahogy megtalálnak, általában iskolatársak, de csinálta ezt már olyan lány is akivel általános iskolába jártam. A helyzet az, hogy pont olyanok, akik nem igazán fognak meg külsőre (Nem, mintha én egy Adonisz lennék), persze nem ezért akarnám őket lerázni, csak én nem akarok tőlük semmit, se barátságot, főleg nem a 2-4 évvel fiatalabbaktól, mikor még a saját korosztályomban sem tudok találni olyan lányt, akivel elbírnám képzelni magam. Nem szeretném őket megsérteni azzal, hogy lerázom durván, mert esett már nekem is rosszul, hogy nem írtak vissza, akár osztálytársak is, ezért egy hatásos, gyors megoldást szeretnék, amivel nem bántom meg. A Chat mindig nem láthatóba van téve, de muszáj voltam visszaírni, mivel olyat kérdezett, ami sürgős volt, mert volt "lejárati" ideje, most meg azt kérte, hogy majd írjak rá én.. Tehát?
2014. júl. 28. 15:40
 1/6 anonim válasza:
Eleinte engem is idegesítettek ezek a csitrik, de arra jöttem rá, ha az elsődleges fotómat elrejtem előlük, és csak az ismerőseim számára vagyok látható, sokkal kevesebben zargatnak.
2014. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát kedvesen elmagyarázod neki, hogy nem hozzád való, és hogy túl idős vagy hozzájuk, ilyenek...
2014. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, de nem konkrétan kérdez ilyenekről, vagy célozgat ezekre a dolgokra, csak beszélget, és szerintem pár nap/hét múlva jönne a kérés, hogy találkozzunk, és abba nem igazán szeretnék belemenni, és elég kínos sokáig kifogásokat keresni..
2014. júl. 28. 17:27
 4/6 anonim válasza:
54%
Használd ki őket ha már úgy is ők ajánlkoznak, biztos van abban a korosztályban jobb csaj is ;)
2014. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nyugodj meg, hogy nem a jobb csajok írogatnak.. :D
2014. szept. 15. 18:27
 6/6 anonim válasza:
Az kár
2014. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!