Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 éve vagyunk együtt lassan . Ő 23 Én 18

Szeretjük egymást .

Viszont az utóbbi 3 hónapban előjött rajtam a féltékenység .

A barátom vallásos. Nem megcsalós típus , bízom benne.

Nem öltözik divatosan , teljesen átlagos ..

Nekem viszont sokat jelent a külső. Az elején senki nem értette meg miért vele vagyok, kaphatnék jobbat is , és ők nem értik nekem ő a mindenem .Nagyon rendes, aranyos és vicces társ.. Nem szeretném elveszteni.

De...

Elégedettlen vagyok a mellemmel.

Ő mindig dicsér és mások is , hogy milyen gyönyörű vagyok stb..

Viszont egyszerűen mindig arra gondolok mivan , ha neki nem elég a mellem mérete és Ez MIATT?!! lelép más nővel.

Sokszor dicséri a cicim , hogy nagyon jó, viszont mikor meglátok valakit nagyobb mellel rögtön előjön a féltékenység , amit barátomon 'vezetek' le.

Mással úgymond elégedett vagyok, de ez miatt 3 hónapja rengeteget veszekszünk párommal.


2015. aug. 17. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

JAJ ne. Ez miatt ne.

Egy lány nemcsak két mell. És nô sem attól lesz valaki, mert hatalmas tôgyei vannak.

Sok lány elégedetlen a mellei méretével, de ezt elkell fogadni. Ezt kaptad, ennyit, ezzel kell gazdálkodni. :D

Kit érdekel a melleid mérete, ha ott van a barátod, aki teljesen meg van velük elégedve helyetted is. Hangoztatta, hogy jók. És te a barátodnak szeretnél tetszeni, dehát neki így is tetszel. Rég nem igazi az a férfi, aki csak a melleket látja a nôkben és képes lenne otthagyni egy déskosárért. Komolyan. A srác szeret téged úgy, ahogy vagy, és nemfog otthagyni, mert nincsenek olyan tôgyeid, amik mondjuk fejbevágnak ha leszaladsz a lépcsôn. Meg megjegyzem, hogy a nagy mellek sem igazi áldások ~ komolyan.

Aztmondom, hogy ha ez miatt valaki otthagy valakit akkor az dögöljön meg, mert egy paraszt.

A barátod szeret ahogy vagy és pont. Légy büszke arra amid van és ne legyél féltékeny a barátodra, mert valaki elmegy mellette, akinek hatalmas tejcsárdái vannak. Lehet, hogy nem is érdekli nagyon. Nemtudom elégszer hangoztatni, hogy ezen a legnagyobb hülyeség görcsölni. Szép vagy úgy ahogy vagy na.

2015. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a segítséget..:)
2015. aug. 17. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!