Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Találkoztatok már...

Lányok/Nők! Találkoztatok már olyan férfival, aki bármilyen női dolgot rosszul ismert?

Figyelt kérdés

Pl. Egy ismerősöm barátja, mikor megtudta, hogy a lányoknak nem 2, hanem 3 lyuk van "odalent", azt mondta, hogy +1 lyuk, ahol... tudjátok.


Volt olyan 40+-os ismerősöm, aki azt hitte, a menstruációt a lányok tervezik, valamint vissza tudják tartani.

Valaki mesélte, hogy azt olvasta, hogy mensi közben a barátja nem meri szorosan ölelni, mert fél, hogy a vért is "kinyomja belőle", mint egy ketchupos dobozból.


2020. jún. 23. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 40+-os, nagy csajozógép pasi próbálta egyszer elmagyarázni, hogy teljesen rosszul ismerem a testemet, mert a hüvely és a húgycsőnyílás ugyanaz a lyuk. Azóta is abban a tudatban él, hogy ez így van, és én vagyok a hülye.
2020. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jesszus, ne már. Oké, hogy nem tudja, de azért utána is járhatna...
2020. jún. 23. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!