Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szakítotok időt hobbira?

Hogy szakítotok időt hobbira?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok és eddig még nem volt sokáig hobbim, mert sose volt időm. Mindig csak tanultam. Most grafikus iskolába járok és ez sem onnan jött, hogy a rajz az hobbim volt. Csak annyi hogy tudtam rajzolni és ide jöttem. Most is kötelességnek veszem. A nyáron még angolul megszeretnék tanulni szóval hobbira megint nem lesz időm. Cardistrybe bele kezdtem egykor, most deszkázni akarok de mivel nem ezzel fogom később keresni a pénz ezért úgy vagyok vele hogy abba kell hagynom és inkább a karieremmel szabadna csak foglalkozzak. Animéket ugyan elkezdtem nézni, mert egy barátnőmmel akkor nem lenne közös témánk és amúgyis motivációt is ad vagy tanít vmelyik dolgokra. Szóval ez menniyre rossz tulajdonság? Ti szakítotok időt hobbira?
2020. jún. 23. 16:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!