Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jön a nyár?

Mikor jön a nyár?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hónapja nyárnak kellene lennie, de eddig még csak a naptár szerint van nyár, az időjárásnak esze ágában sincs hasonlítania a nyári időjárásra. Persze örülök, hogy nincs +40 fok, viszont az ég borult, és állandóan fáj a fejem, minden egyes nap, ezért már lassan ott tartok, hogy felkelek enni, majd alszok megint... Szóval majdnem az egész napom alvással megy el, mert a rossz, borult idő miatt nincs energiám másra. De egyáltalán nincs se napsütés, se semmi, és így úgy fog elmenni a nyár, hogy semmit se csináltam kb. aztán meg jön megint az iskola, és akkor meg amiatt nem lesz semmi szabadidőm. Szerintetek mikor jön ténylegesen a nyár? Meddig lesz még ilyen esős, borult, fárasztó, szomorkás idő? Szerintem ez a legrosszabb nyár, amit valaha átéltem! Lehetséges, hogy a koronavírus az éghajlatot (vagy mit) is megrongálta? Mert már nem bírom ezt a mostani "nyarat"!

2020. jún. 26. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

most szakadt le az ég XD

hidd el nekem sem jó ez a fura időjárás, nekem is fájnak a végtagjaim.

2020. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A nyár annyit tesz, hogy a legmagasabb átlaghőmérsékletű évszak. Nem kell hogy kánikula legyen hozzá.

Egyébként pedig helye válogatja. Itt pl napok óta napsütéses, meleg idő van.

2020. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelentem: nyár van!
2020. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A meteorológiai nyár június 20-án kezdődik, azaz még egy hete sem. Attól, hogy június a nyár első hónapja, a természet azért nem egészen úgy működik, hogy május 31-én még tavasz van, június 1-én meg már nyár.
2020. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A június az egyik legesősebb hónap sokszor. Az, hogy mondjuk tavaly száraz volt, most meg nem, szerencse kérdése. Mellesleg nem ez az első esős júniusunk, nagyon sok ilyen volt már. Nem véletlen van a mondás is Medárd napjáról (ezeket a népi jóslásokat nem kell persze véresen komolyan venni, de a legtöbbjük nem alaptalanul született).

Tavaly meg a május volt végig esős, az se volt jobb. Az időjárás sajnos nem az iskolásokhoz alkalmazkodik.

2020. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj Szibériába. Ott most 38 fok van az északi sarkörön túl.
2020. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyár van!! Végre! Nagyon meleg van.
2020. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy óvatlan pillanatban....
2020. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg elég meleg lett mostanában de front függő
2020. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!