Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elektroakkusztikus Nylon...

Jimi97ful kérdése:

Elektroakkusztikus Nylon Húros Gitárt szeretnék vásárolni Ibanez ga6ce-am- t néztem erről mi a véleményetek?? Vagy esetleg ajánlani valamit??

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm válaszokat

2020. jún. 28. 23:11
 1/9 Mojjo ***** válasza:
Hagyományos méretekkel és nyakkal (azaz 52mm széles felső nyereg) rendelkező modell, ha ilyet keresel, megfelelő lehet. Nyilván nem világbajnok az áráért, pl rétegelt a fedlap, és házon belüli, alacsony kategóriás a hangszedő, de ennyi pénzért ezek természetes dolgok elektroklasszikusnál.
2020. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És az Ibanez AEG50 ?
2020. jún. 29. 00:33
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy az Ibanez ga35 ce am azmár sokkal jobb? VagY nem nagy kulömbség van köztük?
2020. jún. 29. 00:36
 4/9 Mojjo ***** válasza:

Ezek totálisan más gitárok. Először azt tisztázd le magadban, mire van szükséged.


A GA6-CE az a kivágáson és a piezon kívül egy normál klasszikus gitár, annak minden paraméterével. Az AEG50 és a GA35 TCE keskenyített nyakúak, nem is kicsit - jóval keskenyebb a fogólapjuk, mint a GA6-CE-nek, a húrok pedig sokkal közelebb vannak egymáshoz. Ez se nem jó, se nem rossz, csak tökmás. Más stílusra optimálisa - klasszikus zenére, amihez a klasszikus gitár ki van találva, inkább a szélesebb fogólap megfelelő, pengetős játékra a keskenyebb. És emellett erősen szubjektív is, azaz kinek melyik jön be.

Ezen kívül a GA35 TCE keskeny törzsű gitár, ami azt jelenti, hogy kényelmesebb fogni, de akusztikus, kihangosítatlan játékhoz nem valami szuper, erősítőre dugva érzi jól magát.


Milyen zenére kellene neked a gitár? Az elektronika tényleg fontos?

2020. jún. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pop , mulatos , igazábol legjobban zene felvételre kellene meg eggy két alkalommal vinném zenélni is
2020. jún. 29. 01:29
 6/9 Mojjo ***** válasza:

Ha csak kihangosítva használnád - legalábbis közönség előtt - akkor GA35 TCE, egyértelműen.

Ha fontos, hogy az akusztikus hang is erős, öblös legyen, akkor AEG50.

2020. jún. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ma három elektronikus gitárt is árultak a győri használtpiacon. Szerintem az ilyesmit ilyen helyeken érdemes megvenni mert az ár az újnak töredéke.
2020. jún. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Néztem Veszprémi piacon is de nem találtam
2020. jún. 29. 01:48
 9/9 A kérdező kommentje:

Meiknek van szebb hangja ?

A ga35 nek vagy az aeg50 nek


Vagy mondjuk ezt is meg akartam még kérdezni hogy a cort nál jobbak az ibanez gitárok ?

2020. jún. 29. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!