Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy emberel...

Mit lehet csinálni egy emberel aki egész nap csak eszik ,és már olyan kövér ,hogy az ágyból se tud felkelni. Hiába mondjuk neki,hogy kövér azt mondja magáról vékony ,szerintem valami komoly teskép zavara lehet. Esetleg vigyem el pszichiáterhez?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, orvos kell neki. Vmi nincs rendben a fejében.
2020. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom,ma is megemlítettem neki és csak üvöltött velem,nem tudom mitévő legyek.:(
2020. jún. 29. 18:25
 3/11 anonim válasza:
100%

Ha valaki a valós külsejével ellentétes testalkatúnak làtja magàt, az valóban testképzavar. Amit te itt emlìtesz, az az anorexia ellentéte, a fatorexia. Az angol fat szóból ered ez a név. Az ilyen személyek még kórosan elhìzottként is vékonynak vagy normàl súlyúnak làtja magàt, akkor fatorexiàs. Meglepő lehet, de ilyen is van. Az ilyen embereknek az a legkomolyabb ébresztő sokkhatàs, ha mérlegre àllìtod őket!

Egyébként milyen kapcsolatban àllsz az emlìtett illetővel? Rokonod vagy közeli ismerős? Milyen idős és hàny kiló?

2020. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vidd, ha bírod! :)
2020. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem bírom el!
2020. jún. 29. 20:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány kilós ő?
2020. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
160 kiló volt 1-2 éve ,azóta nem tudom hogy változot ,de sokat folyton hizik
2020. jún. 29. 21:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyivel lehet több most.
2020. jún. 29. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
"Élet 250 kiló felett" ez egy sorozat a TLC-n. Aki egy zsírdisznó annak alázat kell és segítséget kell kérnie. Ha arogáns és tagad és még neki is áll feljebb, azokkal az orvosok nem foglalkoznak. Az ott dögöljön meg ahol szétfolyik! Szerintem mást amúgyse tehetnél...
2020. júl. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első körben a fejében kellene rendet tenni, aztán jöhet az összes többi. Más megoldás nincs, ameddig ő nem látja be hogy egy kövér disznó addig nem lehet vele mit kezdeni, az orvosok sem fognak vele foglalkozni. Persze egy jó pszichológus csodákra képes, de az sem lesz egyszerű menet odáig eljutnia. Ameddig neki áll feljebb addig nincs mit tenni, majd ha eljön egy betegség ami még jobban megnehezíti az életét és persze jól meg is ijed akkor lehet számítani változásra.
2020. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!