Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kábelen tv és internet helyett...

Kábelen tv és internet helyett mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mindig elmegy a netünk meg néha az adás is

2020. júl. 3. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom. DVD filmek? Rádió? Könyvolvasás?

Konkrétan szabadidő eltöltésére gondolsz? Vagy egy alternatívát a TV & internet helyett?

2020. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést rosszul tettem fel a kérdést. Milyen más internet szolgálatot ajánlotok mert hát ezzel a kábeles nettel csak a baj van. Sajnos nagyon gyakori,hogy 1 hónapban többször is elmegy ok nélkül a net.Már ha kicsit erősebben fúj a szél már akkor nincs netünk 1napon keresztül. Váltani szeretnénk valami másra, ami nem ilyen..
2020. júl. 3. 23:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd. Én a Telenornál vagyok, mobilinternettel. Nem hozsannáznék róla, gyakran vékonynak, gyengének érzem a netjüket, talán új csomagra kellene váltanom. Bár az újabb 2 év hűségidőt követelne.

A Telekomot próbálta régebben a húgi (szintén stickes mobil net), az még úgy ahogy jó volt, de amikor be kellett mindenkinek jelentkezni, hogy igazolja: az ő nevén fut tényleg a net, akkor nem tette meg, és megszüntették.

A Vodafone mobilinternetét nem ismerem egyedül, viszont amiket olvastam róla, az hezitálásra késztet.

Mindegyik telefon szolgáltatónál létezik vonalas/kábeles internet. Talán azok jobbak.

Általában - bár tudtommal tilos, mégis - két éves hűségidőt követlenek rajtad a szolgáltatók, különben kötbért kell fizetni nekik. Szóval, ha nincs hűségidőtök, akkor váltsatok, de tudnotok kell, legalább is én ezt tapasztaltam, hogy az egész egy lutri.

Ha váltani akartok, az attól is függ, hogy a környéketeken melyik szolgáltatónak van kiépített adótornyai. Ha egy szél elfújja valósággal a netek erősségét, akkor ez mással sem lenne sokkal jobb. Persze lehet, ez utóbbiban nincs igazam, nem vagyok napra kész az internet szolgáltatókból.

Valószínűleg hiába írtam ennyit, ezzel sem lettél okosabb, de talán mégis lesz valaki, aki okos, hasznos tanácsot adhat.

2020. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!