Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől van ez?

Szerintetek mitől van ez?

Figyelt kérdés

Férjemmel együtt vagyok 6 éve és eleve úgy ismertem meg hogy nehezen ébreszthető de viszont mostanában rám és az ébresztőre is alig kell fel és ez mar zavaró hogy vele együtt kelek minden reggel hajnalba.

Minden nap ezzel kezdjük a napot hogy beszélések vele miatta.

Mit tudna csinálni hogy felkeljen?? Ismerősöm szerint lehet hogy vitamin vagy vér szegény és ezért kell fel nehezen.

Szerintetek??


2020. júl. 3. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szervezetfüggő. Én is nagyon nehezen ébredek fel. Egyszer beállítottam egy Britney Spears számot a csengőhangomnak, mert nagyon utálom, és gondoltam, majd idegből felkelek. Ebből az lett, hogy félálomban izomból hozzávágtam a földhöz a telefont, és semmire nem emlékszem, csak feltételezek.

Viszont, ha egy ember ébreszt arra hamar fel tudok kelni.

2020. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyire alussza ki magát, mennyi ideje van at éjszakai pihenésre?
2020. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!