Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány ismerősöd van a Facebookon?

Hány ismerősöd van a Facebookon?

Figyelt kérdés
És hányat ismersz személyesen?

2020. júl. 4. 19:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Kezdem is: 643.

Legalább 500-at személyesen is ismerek, a többi személyt látásból, rokonság kapcsán, munkaügyben stb.

2020. júl. 4. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Egy sem. Nincs fészbukom és mégis ember vagyok. Ehhez mit szólsz?
2020. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

340 körül. Megkockáztatom, hogy mindenkit ismerek, a fele már tök feleslegesen van bejelölve, mivel általános iskolás, gimis volt iskolatárs és az ő szüleik, volt kolléga, buliban egyszer látott valaki stb, akikkel vagy szinte nem is beszéltem még vagy évek óta megszakadt a kapcsolat.

Nem szokásom mindenkit bejelölni/visszaigazolni csak azért, mert egyszer-kétszer beszéltünk vagy csak egy helyen dolgozunk, így sosem volt rengeteg ismerősöm.

2020. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én sem jelölök soha senkit. Nekem is voltak hasonló ismerősök, akikkel nagyon régóta nem tartjuk a kapcsolatot, de néhányszor felülvizsgáltam, és akik ilyenek voltak, azokat lassacskán elkezdtem törülgetni...
2020. júl. 4. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
1955 van. Jó mi?
2020. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kb 50
2020. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60, mindenkit ismerek személyesen, és messengeren tartom velük a kapcsolatot, pont ezért hagytam ott őket. Többszáz személy (akár ezer is) le lett törölve, mert semmi értelme nem volt, hogy ott csücsüljenek, amiért egyszer láttuk egymást, vagy 2 hétig együtt dolgoztunk valahol, vagy osztálytársak voltunk, és váltottunk pár szót néhanapján. Én is voltam gimnazista, fiatalabb, akinek jobb dolga nem volt ennél, minthogy gyűjtse az ismerősöket, likeokat. Elfogadtam minden idiótát, tök random ismeretlen embereket, aztán számolgattuk, hogy már 100, már 200, ez az... Ez is egy velejárója a serdülőkörnak manapság. De kell idő, aztán mindenki rájön, hogy a like nem boldogít, a facebook marhaság, és amíg ilyenekkel töltöd az idődet, addig nem fogsz előre haladni az életben.
2020. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!