Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férfiak, tetszik nektek a...

Férfiak, tetszik nektek a természetesség?

Figyelt kérdés

Nem festem a körmöm, de igényes, ápolt, kb 1 max 2 mm-re meghagyva. Nem sminkelem magam, semmivel sem.

Illetve ez már szélsőségnek számít, de nem szőrtelenítek,

világos szőrzetem van, lent pedig ollóval levágva, hogy ne legyen hosszú.

Alapból sokan szépnek tartják az arcomat meg az alakomat, de nem nagyon tudom, hogy erről a természetességről hogy vélekednek a fiúk.



2020. júl. 4. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Imádom a természetes nőket. A tetoválást és a piercinget eleve undorítónak tartom egy nőn (bárhol is legyen), de a sminkért, vagy a szőrtelenítésért sem rajongok. Az igazság az, hogy még a hónaljat sem tartom szükségesnek borotválni. Persze, ezen túlmenően az alapvető higiénia és az ízléses öltözködés azért fontos. Szerintem ne változtass ezen, mert így igazi kuriózumnak számítasz és sokan tán épp emiatt fognak közeledni hozzád. :)
2020. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért is kellett az elsőt lepontozni? Teljes igazság amit írt.
2020. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos markáns és részletesen kidolgozott ellenvéleményük van, csak elfelejtették leírni... :D
2020. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

A tetoválás hányinger, bárhol van.

Ékszerek gyűrű és fülbevaló, nyaklánc más nem tetszik.

Piercing, max. egy gyémánt vagy ahhoz hasonló kő a köldökbe.

Műmell, műfenék, ajakfeltöltés kell a kutyának.

Intim szőrtelenítés tetszik, izgalmas. Hónalj szőrtelenítés , amíg nem sűrű bozont, nem lényeges.

Köröm festés, hajfestés, rúzs csak akkor tetszik, ha alig észrevehető. A kirívó színek, kirívó oltözködés inkább taszítanak.

Lila, rózsaszín, fekete fehérnemű nekem nem jön be.

Lágyan ringó melltartó nélküli cicik jöhetnek, minden mennyiségben.Az sem számít, ha kicsit lóg.

2020. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kerdezo! A leirtak alapjan szerintem tok jofej lehetsz, szamomra teljesen kivanatos ebben a szilikon/festek urallta vilagban.

Esetleg annyit hozzafuznek a szorteleniteshez, hogy okes ha nem vastag fekete a kezeden/labadon a szor. Ha pl szokes.

2023. jún. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!