Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy ha mondjuk...

Mitől van az hogy ha mondjuk fekszek és telefonozok ès felkelek akkor kicsit minden elsötétül előttem. Èn arra tippelek,hogy túl gyorsan kelek fel de az előbb már elèg komoly volt. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2020. júl. 8. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint amikor a havas tájról bejön az ember, kell egy kis idő a szemednek hozzá szokni a hirtelen változáshoz
2020. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. júl. 8. 21:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak most egyáltalán nem számítottam rá ès határozottan felkeltem ès elindultam ès olyan voltam.mint egy részeg ès majdnem el estem. Egy asztalt is arrébb toltam.
2020. júl. 8. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl gyorsan kelsz fel bizony. Vérnyomás probléma.

Gyors rövid levegő vétel segít visszanyerni a látást ezekben a "megszédüléssel" nevezett helyzetekben.


Felállás előtt néhány mélyebb, lassan szűk szájon át kifújt légvétel; és nyugodt, lassú felállás segíthet.


Ezen felül ideje rendszeresen kardiolózni. Napi 40 perc erőltetett séta / bringa / könnyű futás.

2020. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoktam mozogni
2020. júl. 8. 22:42
 6/7 A kérdező kommentje:
De köszönöm szèpen
2020. júl. 8. 22:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Bár szinte mindig itthon vagyok ès sokat fekszek
2020. júl. 8. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!