Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem ment Nessaj...

Csak szerintem ment Nessaj rossz irányba?

Figyelt kérdés
Nos ez csak az én vélemény és csak kérdezni szeretném, hogy ez az új Nessaj kinek, hogy tetszik mivel a Coca Cola már rongyá támogatta így én nem élvezem a videóit nekem jobban teszettek a rekació videói, don,t starve elmúlt év félévben én nem nézen a videót rá nézek mennyi megtekintés 100k körül motog régen egy reak vidire jött neki 1milla sokkal jobb a videó miősége hang kép minden jobb de akkor is én sokkal jobban szerettem mielött nem kezdték el szponzorálni :( ne haragudjatok a helyesírás miatt nem rég lett gépem meg kell szokni a billentyűt :D írjátok le a véleményeteket?.

2020. júl. 8. 22:28
 1/6 anonim válasza:
8%
Nessaj egy büdös alkoholista,#$#&$!
2020. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom,hogy alkoholista-e de engem a szponzoráció körüli téma érdekel
2020. júl. 8. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kedvelem őt most is, nem attól függ hogy jó e abban amit csinál hogy támogatja e őt valaki, vagy sem.
2020. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Úr isten jelentetted,te trágya! Most elvisz a tek?
2020. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig bírom. Egy kicsit megváltozott, de a szponzorációkat véleményem szerint jól kezeli, a Dr. Netrefeles tartalmak is bizonyítják. Más tartalomgyártók eladják magukat egy szponzorációval, de Nessaj csak poénból mondja a szponzorált videókban a "nagy szavakat", amúgy is a munkásságában semmi komolynak tűnőt nem kell full komolyan venni :D
2020. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 animefanevör ***** válasza:
100%

!!Saját vélemény!!

Gondolj bele, hogy ha nem támogatnák, miből keresne, tartaná el az élettársát és a kisfiát?

Én értem, hogy meg lehet élni a YouTube-ból, de ettől a kontent és Nessaj nem lett rossz ember, a reakció videók pedig úgynevezett "tartalmatlan tartalmak" (hogy őt idézzem) és nem látsz kb semmi újat. Az ő célja ennek az ellentéte, hogy valami újat mutathasson, 'taníthasson' a nézőinek.

Én is néha visszasírom ezeket a videókat, de egyáltalán nem ment rossz irányba, én mai napig vörös fejjel röhögve nézem végig a videókat (amik erről szólnak) és fél órát sírok a Story-alapú játékokon.

Nessaj egy jó videós, és ő egyszerűen csak elfogadott egy ajánlatot, amit az élet (esetünkben a Coca-cola Magyarország) kínált.

2021. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!