Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem gáz a rövidnaci a párom...

Nem gáz a rövidnaci a párom rokonai előtt?

Figyelt kérdés
Na, hát én amúgy anyuka vagyok de 49kg-val, és mivel nagyon meleg van szeretek rövidgatyában lenni ami sajnos néha felcsúszik. Én nem szégyellem magam a férjem fiútesója és apja előtt.. Úgyse hiszem, hogy bármi mást gondolnának. Mondjuk nagyon nem is nagyon mertek rámnézni. Na Mégis olvastam valahol, hogy ez kicsit cinkes.. Szerintetek szemtelen vagyok?

2020. júl. 9. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
WTF?
2020. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előttük hordj olyat ami nem csúszik fel max annyi, ha zavar. Egyébként nem, ez teljesen normális ebben az időben
2020. júl. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor most megnyugtatlak: gondolnak minden mást is, és rád is néznek.
2020. júl. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi minden mást? Hogy mennyire cink vagyok, hogy így öltözök?
2020. júl. 9. 09:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Hordhatsz előttük de ha ugy gondolod gáz akkor keress olyat ami nem csuszik fel. (Egyébként számomra nem lenne gáz)
2020. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 nem azt, hanem hogy mi villan ki.
2020. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egy kerti partira hívtak, akkor lehetsz ilyen nadrágban, de egyébként jobb lenne egy laza ruha, amíg nálatok vannak, vagy amíg te vagy náluk.
2020. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire csúszik fel, mennyire rövid az a nadrág...
2020. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!