Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miit csináljak a kertemmel,...

Miit csináljak a kertemmel, ha el kell utaznom évekre?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kertemet. És nincsen, olyan ismerősöm/rokonom/szomszédom, akit megbízhatnék. Kertészre meg nem szeretnék költeni, mert nagyon drága. Nagyon fontos lenne.

2020. júl. 10. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, durván fog hangzani, de nem lehet egyszerre dugni és szűznek maradni...

:-D

Viccet félretéve:

Nem tudom, mekkora a kerted, és mik vannak benne...

És mennyire adnád át a hasznosítási lehetőséget valakinek, aki a termés fejében esetleg vállalná a megművelést.

Meg lehet hirdetni...

Ha csak virágoskert, akkor nem tudom, ki vállal ilyeesmit..

2020. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kertészt kell fogadni. Persze fizetős, de még mindig jobb, mint évek múlva a dzsungelt kiírtani és újra beültetni.
2020. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából, üvegházam van. És abban van, bio növények(gyümölcs, zöldség).
2020. júl. 10. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez már konkrétabb infó!


Szerintem nézz szét a neten, hátha van a közeledben olyan biogazdálkodással foglalkozó fiatal, aki átvenné megművelésre/karbantartásra.

De tartok tőle, hogy teljesen ingyen még így sem lesz...

2020. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors váaszod!
2020. júl. 10. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biogazdaságot senki nem vesz át szívesen. Nincs kiforrott művelési technológia, mindenki a saját megérzései szerint csinálja. Én pl mélymulcson termelek, alighanem csak lesne a személy, ha rá akarnám bízni valakire.
2020. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Betonozd le az egészet. Lehetőleg 20 centi vastagon C30/37 betonnal 8x8x100x100 acélhálót is használj, így nemhogy gyom nem fog nőni soha, fel nem szeded majd az egészet.
2021. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!