Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, egyáltalán túl...

Mit csináljak, egyáltalán túl lehet ezen a helyzeten lépni?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel nagyon jó barátságot ápoltam. Kezdetben nem volt semmi gond. Amikor még csak ismerkedünk Facebook-on akkor napi 7-8 órát is beszéltünk,aztán oda jött közép suliba ahova én is járok (nem miattam jött oda.) Egyre több időt töltöttünk együtt. Elkezdtem iránta más érzelmeket táplálni,és szerintem ez kölcsönös volt,mert sokszor adott ilyen jeleket. Aztán egy vita miatt nem beszéltünk 2 hónapig. Majd amikor újra szóba elegyedtünk,a kapcsolatunk nem volt olyan mint az előtt. Ritkábban beszélgettünk, kevesebb időt töltöttünk el egymással. Már sokszor lett volna lehetőségem hogy elmondjam neki mit érzek, csak féltem a visszautasítástól, ez miatt nem mertem lépni. Ő összejött egy másik fiúval, és ez miatt nekem lelkiismeret furdalásom van, hogy nem mondtam el neki azt amit érzek még ezelőtt

2020. júl. 1. 21:58
 1/2 anonim válasza:
81%
Hát úgy tűnik a gyávaság miatt erről egyelőre lecsúsztál... talán ha szakít a sráccal, ismét ringbe szállhatsz. Akkor viszont kezdeményezz, ne tőle várd.
2020. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miről csúszott le? Ugyan mi változott volna, ha elmondja, mit érez? Attól még a csaj nem fog krokodilkönnyeket potyogtatva a karjába omolni.

Kérdező, annyi csaj van, mint égen a csillag. Tanulj az eddigiekből, hogy másnál már okosabb legyél.

2020. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!