Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm és én...

A legjobb barátnőm és én teljesen megváltoztunk, a kapcsolatunk már nem az igazi,12. -be járunk és osztálytársak vagyunk és én szeretném, ha még "kibírnánk" ezt a pár hónapot barátként. Mit tegyek, hogy ez sikerüljön?

Figyelt kérdés
Idén fogunk érettségizni, általános iskola első óta osztálytársak és legjobb barátnők vagyunk (voltunk?:S), 12 éve mindent együtt csináltunk, olyan volt, mintha testvérek lennénk, de az elmúlt egy évben, már csak "megszokásból", a közös emlékek és múlt miatt, de már nincs olyan dolog, amiről ugyanaz lenne a véleményünk, teljesen más világnézet, álmok, célok... Ráadásul neki most pár hete van barátja, és még annyit se vagyunk együtt, mint az elmúlt hónapokban. Még 5 hónapot kellene kibírni, nem tud valaki segíteni, hogyan? Ja és a suliban csak közös barátaink vannak, akikkel nem igazán tudok erről beszélni. Mit csináljak? Nagyon rosszul érzem emiatt magam és számolom vissza a napokat a suliból... :S Segítsetek lécci!!
2008. nov. 25. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
És úgy gondolod, hogy ha vége a sulinak, akkor többet ne is találkozzatok? Nem akarsz már a barátnője lenni? Szerintem ne rúgj fel egy 12 éves barátságot, nagyon ritka az ilyen! Ha már ilyen régóta barátok vagytok, akkor gondolom, mindent meg tudtok beszélni, ezt is. Nekem is van eg barátom, akivel az óvodától kezdve érettségiig egy suliba jártunk, és azóta is eltelt 10 év. A legnagyobb ajándéknak tartom az életben, hogy van egy ilyen barátom. Az nem baj, ha nem értetek mindenben egyet, és más terveitek vannak ez életben. A lényeg, hogy ha szükségetek van egymásra, akkor ott legyen a másik.
2008. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Aterzem a dolgot,mi is az iden eretsegizunk es 4 eve vagyunk legjobb baratnok minden tudunk egymasrol,..de mintha az utobbi idoben valami megvaltozott volna...,mintha nem lennek mar olyan igazi baratja mint eddig voltam,(de tudom barmi baj van ugyis hozzam fordul es en mindig nagyon szivesen segitek neki es bizos vagyok benne,h o is nekem)de ennek ellenere en nem varom a suli veget,sot tudom ha vege lesz a sulinak masfele visznek utjaink es 1 ilyen kozeli baratnot soha nem fogok kapni magamnak,nagyon remelem,h mindig fogjuk tartani a kapcsolatot.

Sztem is beszelj vele es oldjatok meg a problemat mert kar a baratsagottokert..gondolj bele;)

2008. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!