Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » About you rendelést le lehet...

About you rendelést le lehet valahogy mondani/vissza lehet vonni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen. Sőt átvételtől számított 14 napon belül is indoklás nélkül lemondható.
2020. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Telefonon vagy e-mailen lehetséges ez?
2020. júl. 13. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Uram isten! Rendelni hogy sikerült?


[link]



Törölhetem a rendelésem, ha még nem küldték el?


Amennyiben még nem küldték el a rendelését, addig lehetősége van az ABOUT YOU-nál annak törlésére. Kérjük, telefonáljon nekünk, hogy a törlési igényét közvetlenül megvizsgálhassuk! Az ügyfélszolgálatunkat a hét minden napján ingyenesen elérheti a 06 80 021-482-es telefonszámon (8.00-22.00 között) vagy az ugyfelszolgalat@aboutyou.hu e-mail címen. Külföldi hívás esetén költségek merülhetnek fel.


Saját vállalásukban 90 napod van visszaküldeni, ha megkaptad már, de nem kell.

2020. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Az Ugyfelszolgalatot kell felhivni
2020. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! #3-as simán rendeltem mert már számtalanszor rendeltem online de még soha nem kellett lemondanom, csak érdeklődtem, bocsánat :)
2020. júl. 13. 10:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam e-mailt, nem lehet már törölni azt válaszolták.
2020. júl. 13. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elállhatsz a vásárlástól. Ehhez törvény biztosította jogod van. 14 nap a határidő, saját vállalásuk alapján 90. Annak feltételeit nem néztem meg.

Tehát törölni nem lehet, de a vásárlástól elállás jogát nem korlátozhatják.


Néhány kivétel van csak, amikor nem lehet ezzel élni. Pl. fehérnemű csomagolása nem lehet bontott. Letölthető szoftver is kivétel.

Egyedi megrendelésre készült termék esetében sem..

2020. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!