Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wish rendelést vissza lehet...

Wish rendelést vissza lehet mondani?

Figyelt kérdés

Vagy címet megváltoztatni?

Válaszokat előre is köszönöm



2020. ápr. 14. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. A rendelési előzményben válaszd ki a terméket, és ott lehet.
2020. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én 2 napja rendeltem, ráadásul 4 különböző dolgot. Miután elutaltam a pénzt láttam, hogy a szállítási cím nem jó. Azonnal írtam emailt oda, ahonnan a rendelés Vissza igazolás jött, illetve a menüben lévő infóba is írtam, hogy írjak át a címet mert rossz. Semmi válasz nem jött egyikre sem. Rendelés után 2 nappal jött egy email, hogy már készítik elő a szállításra a termékemet. Természetesen a rossz címmel.. Most fogom a fejem, hogy hogyan fogom utol érni a csomagokat, mielőtt kiszallitjak a rossz címre.. Több helyen olvastam, hogy nem lehet a címet változtatni utólag. Szerintem ez egy óriási hiba.. Én többet nem rendelek erről az oldalról, az biztos.
2020. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Második válaszoló vagyok. Most kaptam válasz emailt a rendelés óta. Sajnos mivel 3 napra rá válaszoltak, így lecsúsztam az egyetlen lehetőségről, amit tenni lehet rossz cím megadásakor. Rendelését követő 8 órán belül lehet módosítani a címet. (hozzateszem én ezt az opciót nem találtam meg a rendelés után közvetlenül sem sehol. Így szólt az email,



Kedves Nikolett,


Köszönjük levelét. Sajnálattal halljuk, hogy problémákba ütközött a szállítási cím megváltoztatása során. A rendelés leadása előtt, még a kosárban közvetlenül meg tudja változtatni a szállítási címét.


A beváslárló kosarában kérjük navigáljon a képernyő tetejéhez és kattintson a “Szerkesztés” gombra közvetlenül a címzett mellett. Miután beírta az új szállítási címet, kérjük kattintson a “Szállítási cím mentése” gombra, hogy elmentse a változtatást.


Ne feledje, hogy a szállítási cím megváltoztatásának lehetősége csak a megrendelésének első 8 órájában érhető el. Reméljük a segítségére voltunk!


Üdvözlettel,

Andrea

Wish team

2020. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!