Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki aki tehetséges a...

H1a2n3n4a5 kérdése:

Valaki aki tehetséges a rajz/illusztrálás terén, az le tudná rajzolni/illusztrálni az éppen készülő könyvem szereplőit?

Figyelt kérdés

(Mivel nem vagyok dolgozó állampolgár sajnos nem tudok érte fizetni...)

Tudom, hogy nagyon sok időt vesz igénybe egy ilyen megalkotása, ezért megértem, ha senki sem válalja el ingyen...viszont remélem azért valaki tud segíteni...előre is köszönöm...

(Ha elvállalod írj privátba kérlek...😅😊)



2020. júl. 13. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Hű de nagyon érdekes lehet a történet ezzel a semmilyen stílussal...
2020. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Um..bocsi ha kicsit flegmának hatott amit írtam...én nem így értettem a dolgot...😅 de köszi hogy válaszoltál valamit..azt hittem egy lélek sem fog írni..😅😅😂

(És amúgy tényleg nem valami nagy szám a történet...ezért is gondoltam hogy nem kapok semmilyen választ...mert mindenki így gondolja majd..😂😅😅)

2020. júl. 13. 21:26
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Remélem a történetedben nincs ennyi "...", mert már ennyitől is herótot kaptam.
2020. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Keress rajzos fórumokat, ott lesznek ingyenes minta rajzok.

Ingyen senki sem fog rajzolni neked, de ezeken kaphatsz elég jó rajzokat.

2020. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

"Tudom, hogy nagyon sok időt vesz igénybe egy ilyen megalkotása, ezért megértem, ha senki sem válalja el ingyen...viszont remélem azért valaki tud segíteni"


Ez így egy paradoxon, most konkrétan elmondtad, hogy megérted, az emberek miért nem dolgoznak ingyen, de azért mégis dolgozzanak már ingyen.

2020. júl. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Én viszont olyan ember vagyok, aki fizetné a számláit, és nem dolgozom ingyen. Ez olyan, mintha bármilyen más szolgáltatásért nem akarnál fizetni.

Már eleve egy ilyen munkáért MINIMUM 20.000 Ft-ban kéne gondolkodni. Ingyen max egy általános iskolás gyerek vállalja el.

2020. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Ezt ajánlatos lenbe minden nem művésznek eszéve vésnie: nincs ingyen rajz. Egy ilyen rajzzal alsóhatáron két-három órát vesződünk (én inkább négyet-ötöt...), ez függ a komplexitástól és a rendelkezésre álló eszközöktől, az órabér minimum ezerötszáz, minden egyéb komolexebb részlet és utólagos változtatás plusz költség. És akkor még nem vokt szó arról a minimum tíz év tapasztalatról és gyakorlásról, ami ezt megelőzte. Na meg persze adózunk is utána... Egy tízes alatt egy ilyet nem úszol meg. A művészet luxus, nem mindenki engedheti meg magának. A művészek is szeretnének nem éhenhalni a hónap végén, az a minimum, hogy megtiszteled őket annyival hogy kifizeted a munkájukat.
2020. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én jól tudom,hogy nagyon sok időbe tellik egy ilyet megrajzolni/megillusztálni. És azt is,hogy nem olcsó. Ezt meg is írtam. Nem kell minden embernek leírnia, mert tisztába vagyok a dologgal.


"Tudom, hogy nagyon sok időt vesz igénybe egy ilyen megalkotása, ezért megértem, ha senki sem válalja el ingyen"


Nem is kötelező senkinek sem megcsinálnia igyen, nem is ezt mondtam. Ha valaki AKARJA. Nem parancsba adtam vagy ilyesmi...nem kell kioktatni.


És egyépként nem azt kérdtem, hogy írjátok le milyen bolond vagyok,hogy ilyet kérek ingyen.

A kérdésre vártam választ, nem arra mennyi egy ilyen rajz és hogy milyen szörnyű lehet a történetem. De azért köszönöm a válaszokat.

2020. júl. 14. 11:24
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Utánakerestél a rajzos fórumoknak?

Nem?

Akkor még lusta is vagy?

2020. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi csak felvázoltuk, mi a helyzet, vagyis, hogy professzinális illusztrátor biztos nem fog ingyen dolgozni, függetlenül attól, hogy milyen a könyv.
2020. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!