Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Egerben élni? Szerintet...

Milyen Egerben élni? Szerintetek jó ötlet fiatalként egyedül oda költözni?

Figyelt kérdés

Gondolkozom,hogy hova költözzek, hogy "új életet" kezdjek és önálló lehessek.

Azért is jött szóba Eger, mert itt is indul egy tanfolyam, amire szeretnék majd járni és valahogy olyan szimpatikus volt nekem ez a város, amikor egyszer ott jártam.


Köszönöm előre is a válaszokat!

22/L



2020. júl. 16. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Jó hely, én ott nőttem fel.
2020. júl. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


És milyenek az emberek? Mármint, tudom, mindenhol vannak ilyenek és olyanok is, de úgy általánosságban kedvesek? :)

2020. júl. 16. 02:03
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Én is itt éltem születésemtől fogva (20 éves vagyok), nem rossz város, én talán egy kicsinek mondanám, de ha már megvan a terved, hogy mit szeretnél és itt el tudsz helyezkedni akkor a többivel nem lesz gond.

Az itteni emberek hozzászoktak a turistákhoz és az emberek jövés-menéséhez szóval nem hinném, hogy annyira ellenszenvesen viselkednének egy frissen ideköltözöttel.

Én, mint fiatal a szórakozás hiányát tudnám még felhozni, kettő szórakozóhelyen és egy pár igényesebb kocsmán kívül nincs nagyon lehetőség szórakozni egy-egy este.

2020. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért olyan nagy baj hogy nincsenek „szórakozóhelyek”?
2020. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!