Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A DPD futárszolgálatnál...

A DPD futárszolgálatnál mennyire gond, ha nem én veszem át a csomagot és nem én írom alá, hanem aki épp otthon van?

Figyelt kérdés

Az én nevemen van a csomag, csak annyi a gond, hogy én nem vagyok otthon, szüleim tudják majd átvenni.

Van ez a PIN kódos lehetőség, viszont nem írtak nekem olyat, hogy melyik a pin kódom, szóval nincs.

Írták is, ha nincs PIN kódom akkor személyigazolvány felmutatásával, annak utolsó 4 karakterét tudják azonosítani.



2020. júl. 16. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Eddig sosem volt gond, hogy én vettem át a fiaim nevére jött csomagot. Személyit sem kértek. Ha utánvétes kifizetem, ha nem csak a kezembe nyomják, aláírom, aztán kész. Max ha kerdezi, mondom, hogy az anyja vagyok.

Férj is vett át a nevemre érkezett csomagot többször, minden probléma nélkül.

2020. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!