Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan promózzam a könyvemet?

Hogyan promózzam a könyvemet?

Figyelt kérdés

Hali mindenki! magánkiadásban adtam ki nem olyan régen egy könyvet (angolul) jelenleg csak az amazon kindle oldalán érhető el. Na most, nem igazán népszerű, és nem bírom eldönteni hogy azért mert fhos, vagy az emberek egyszerűen meg se találják, elveszik a többi között (aláírom, nem egy irodalmi remekmű, de első könyvnek lehetett volna rosszabb, majd fejlődök ha lesz értelme folytatnom :D) van pár elképzelés a fejemben hogyan fogjak neki a promózásnak, de érdekelne van e itt marketinges, vagy jár e valaki hasonló cipőben aki meg tudja velem osztani a végtelen bölcsességét, esetleg pár kreatív ember aki megszánna pár jó ötlettel :D gondolok itt minden hülyeségre, pl a könyv lapjait szétszórni a városban - bár ennek meg a környezetvédők nem örülnének,tudom, lol - vagy akármi.Egyáltalán, hogyan vegyem fel a kapcsolatot, teszem azt, egy "jutuberrel' hogy 'hii would you review my shit?' van ennek valami formalitása, vagy pont így? :'D

Várok mindenkit akinek van benne tapasztalata, vagy hozzáértése, vagy csupán szeretne segíteni. c:



2020. júl. 17. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a Moly.hu remek felület rá. Rengeteg magyar író promózza a könyvét. Feltöltesz róla egy adatlapot és reklámozod. Vagy ott van a Fészbúk is.
2020. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, megkérdezhetem a címét? :)
2020. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kik a potenciális olvasói? Célcsoportot kell találnod téma szerint, és elsősorban ott hirdetni vagy beszélni/írni róla.
2020. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!