Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni,ha a nevemben...

Mit tudok tenni,ha a nevemben beszélnek telefonon és egyéb online felületeken?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim nem hiszik el,hogy nem velem beszélnek,hanem mással.A helyemben beszél magáról és ezzel rossz színben tüntet fel mások előtt.Olyan dolgokról,amik szégyellni valóak,hogy lejárasson előttük.

#lejáratás #visszaélés #személyiségi jogok megsértése #telefon beszélgetések #bebizonyítása
2020. júl. 20. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez megszégyenítés. Plusz személyes adatokkal való visszaélés. Ez már rendőrségi ügy. De szerintem bizonyítani is kell valahogy.
2020. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez az,de hogy tudom?Ha nincs bizonyíték,még engem vesznek elő rágalmazásért.

Ha felveszik ezeket a telefonbeszélgetéseket,akkor azzal eltudok menni a rendőrségre,hogy kiderítsék ki beszél?Megtudják állapítani kinek a hangja?

Én tudom ki ő,csak bizonyítani nem tudom.Arról nem is beszélve,hogy úgy tudják én használom az ő nevét is,és nem fordítva.

Úgy tudom fényképeket is küld a testéről,mintha az enyém lenne.

Telefonba szellent és böfög,sőt wc-zés közben is telefonál.Vagy éppen berúgva.Fenyeget is másokat.

Sajnos,a főnökeimmel és a munkatársaimmal is felvette a kapcsolatot.


Azt hiszik nekem van két telefonszámom.Közben csak egy van.

2020. júl. 20. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen feljelenteném őt a rendőrségen.
2020. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De nem tudom mi alapján.Én szóltam az ismerőseimnek,hogy vegyék fel,ha vele beszélnek,de nem teszik meg.Azt hiszik,hogy én adom ki magam neki(más nevet is használok).Ha feljelentem, lekérhetik a szolgáltatójától,hogy milyen kimenő hívásai vannak/voltak?

Elvileg én olyan emberekkel is beszélek,akikkel két szót,ha váltottam.

2020. júl. 20. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel, és onnantól kezdve már a rendőrség tudni fogja, hogy mi a dolga, azon nem kell agyalnod.

Tedd meg még ma!

2020. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Attól félek még engem vesznek elő.Sajnos ő már eleve másokat fenyeget feljelentésekkel.
2020. júl. 21. 15:46
 7/9 A kérdező kommentje:
A rendőrség a szolgáltatójától letudja kérni,hogy milyen kimenő hívásai voltak?Bár nem tudom biztosan melyik számát használja erre,de magánszámról is szokott telefonálni.
2020. júl. 21. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, feljelentetted már?
2020. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem még nem,tartok tőle,mert a végén engem vesznek elő.Valami bizonyíték kellene.
2020. júl. 22. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!