Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elveszett a maradék önbizalmam...

Elveszett a maradék önbizalmam is. (?)

Figyelt kérdés

Van, illetve volt egy legjobb barátnōm akivel sülve fōve együtt lógtam. Kb 9 évig. Aztán eltávolodtunk, most volt alkalmam vele találkozni durván 3,5 év után.

Hihetetlen mennyit változott, sokkal "szexibb" lett a stílusa úgymond. Szép mosolya és sokkal jobb alakja van mint nekem

(Neki homokóra, nekem inkább körte)

Neki lettek szép nagy mellei, nekem pedig alig van ott valami.

Mikor vele voltam teljesen úgy éreztem, hogy én mellette 1O-es skálán egy 4-5-ös környékén lebegek.

Szinte mindenki megbámulta az utcán..

Egyszerūen hülyén/kellemetlenūl éreztem magam mikor vele voltam.:/



16/L


2020. júl. 20. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd ha rosszul érezted magad mellette akkor lehet jobb ha kerulod a társaságát. Ennyi idő alatt is igen sokat változik az ember, én is sokat változtam. És azzal a barátnőmmel akivel 6 éves korom óta ismerjük egymást, már nem is igazán jövök ki jól. Hogy miért is? Teljesen eltérő a személyiségünk, stílusunk, ízlésünk. És már nem érezzük olyan jól magunkat egyutt.

Másokhoz, akárki is legyen, ne hasonlitgasd magad, pont elég ha magadnak megfelelsz. Persze sok időbe telik ezzel azonosulni, régebben én is hasonló problémákkal kuzdottem. Egyébként ha gondolod írj privátot!/L

2020. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Növeld az önbizalmad. Ennél jobb tanács, ötlet nem létezik.
2020. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!