Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez túlzàs?

Szerintetek ez túlzàs?

Figyelt kérdés

Szóval közeledeik anyukám szülinapja, s nemrégiben kaptam meg az ösztöndijam, s régóta azon izgulol hogy mit is vehetnék neki.

Màr vettem neki :

Nyàri szandàrt, mert még máig nincs neki, Téli bakancsont mert tavaly is beázott végig a làba egy soptcipõben, ezeket azért mert bórzasztóan sajnálja magára költeni a pénzt, a gastro hobbiról rendeltem neki egy receptgyüjtõt mert már régóta szeretné, Rendeltem neki még egy elektromos trimmelõt azért hogy könnyen igazithassa a szemöldökét. Tehát ezek már megvannak.

Az a baj hogy még többet szeretnék neki adni, természetesen virágot és bonbont is kapni fog, s a házat is kidisztem neki.

De tervezek még neki venni egy miniszökõkutat,

Pulóvereket a Sinsayról,

Nyári papucsot,

Farmereket.

Bátyám azt mondja higy ez már túlzás, de nem tudok mit tenni, egyre csak több mindent akarok neki venni.

Szerintetek is túlzásba viszem? Elvégre csak egyszer van egy évben.


2020. júl. 21. 02:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Helyesirásokért elnézést!! Gyorsan irtam
2020. júl. 21. 02:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Én vennék még neki két autót (egyet bevásárolni meg a kozmihoz járni, egyet villogni a faluban), egy házat, egy nyaralót a Balaton partján, és egyet a Riviérán is.

Talán egy repülőgépet is, hogy hamarabb leérjen a Riviérára.

2020. júl. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem a célzásod nyugi. De ez egy full komoly kérdés volt, nem baromságokat kértem válaszul.
2020. júl. 21. 05:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Anyukám anyi mindent adott nekem hogy nem tudok olyan határt találni amire azt mondom hogy elég
2020. júl. 21. 06:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképpen ruhaféléket szeretnél neki még venni, akkor inkább egy ajándék kártyát javasolnék a kedvenc üzletébe, amiből azt vesz amit szeretne.


De szerintem elég tárgyi ajándékot vettél már, nem kell több. Ha valakit szeretünk akkor azt ki tudjuk mutatni máshogy is neki. Pl. segítünk amiben tudunk, törődünk vele, sokat beszélgetünk, több időt töltünk együtt stb.

Boldog szülinapot anyukádnak 🙂

2020. júl. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó ötlet ❤️

Köszönöm a válaszod ❤️

S köszönöm a felköszöntést ❤️

Ment a zöld

2020. júl. 21. 06:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!