Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is zavar, hogy mindig...

Titeket is zavar, hogy mindig hétvégére romlik el az idő?

Figyelt kérdés

Engem már nagyon idegesít. Június elég sok csapadékkal telt el. Ugye akkor előre megmondták ilyen lesz az egész nyár és a korábbi évekhez képest hűvösebb is lesz. A hőmérséklettel nekem semmi bajom. Tökéletesen megfelel ez a hőmérséklet ami van. Viszont zavaró, hogy nem lehet előre tervezni semmilyen programot, mert bárhol, bármikor jöhet egy hatalmas zivatar, ami elmos mindent. És mostanság ráadásul hétvégére jön meg az ilyen idő. Múlt hétvége is így volt. Pedig eredetileg száraz időt jósolt akkora és hatalmas eső volt szombaton. Múlt pénteken a most következő hétvégére is jó időt jósolt, most meg tegnap láttam zivatarokat ír. Láttam neten Győrben és Miskolcon is milyen eső volt. De szombat estig még mondja az esőt.


Totál tervezhetetlen az idei nyár. Nem lehet egy kinti programot vagy egy nyaralást sem megtervezni előre, mert az hogy milyen idő lesz, azt csak legfeljebb 1-2 nappal előtte tudja meg az ember.


Tudom, ez ellen tenni nem lehet, de akkor is idegesítő. Ráadásul hétvégente ér rá az ember fűnyírózni is meg ilyenek, de ha tiszta víz a fű, meg esik, akkor nem lehet azt sem.


2020. júl. 22. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2020. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Általában az ország nyugati felén esik, nálunk már több napja egy csepp sem esett és előtte sem volt sűrűn csapadék, sőt a földeket locsolják a gazdák, éppen ma láttam.
2020. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont most elég sokszor a hét vége jó, és hét közben rossz az idő. Meg is lepődtem.
2020. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!