Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebookon valaki jelentett...

A facebookon valaki jelentett hogy nem az igazi nevemen vagyok fent. És tiltották a fiokom, és kérik hogy igazoljam magam, küldjem el az okmányaim. Hiszen ők nem hatóság. Hogy mehetnék vissza, avval a nével amivel akarok?Nincs valami kibúvó?

Figyelt kérdés

#Facebook #Facebook fiók letiltása
2020. júl. 23. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Jó, ha idáig nem fogtad fel, kérdező:

AZT CSINÁLNAK, AMIT AKARNAK.

Meg amit a törvények megengednek.

Ezt éppen megengedik.

Ha ez neked nem tetszik, akkor I.J.

2020. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igazad van. De a Cukiberg elmehet a jó k édes anyukájába. De te is ismerd el hogy régen nem volt ez. Gondolom a terroristák miatt van. Írta-Túlélő
2020. júl. 25. 11:09
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hatalmas nagy baj. "nem kérhetik be az irataidat, nem a hatóság". Már ne haragudj, de a lóf*szt nem.

Azt hiszed, hogy amit az internet, kamu facebookról csinálsz, az megtorlatlan.

Hát marhára nem. Az meg, hogy látsz másokat, akik kamu névvel vannak fent? Hány éves vagy ember? 5? Ha megbüntetnek a buszon mert nincs jegyed, akkor mutogatsz, hogy még kinek nincs?

"De a Cukiberg elmehet a jó k édes anyukájába."

Igen? Akkor töröld le magad a facebookról és csókolom.

2020. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez a te véleményed.😉 Én akkor is csak a hatóságoknak mutatom meg a hivatalos okmányaim. 🙂 Ja és tisztázzuk valamit, ha én fent voltam, vagy leszek a facebookon akkor sem tettem semmi rosszat. Csak szeretem ezt a Túlélő nevet ezért akarok álnéven fent lenni. Kapise?
2020. aug. 28. 18:06
 15/15 anonim ***** válasza:
88%
Bankba, ügyvédhez vagy közjegyzőhöz se menj soha, mert egyik sem hatóság és mind bekéri. De tovább megyek, mert bármilyen szerződés vagy meghatalmazás során is kérni fogják mások, nem hatóságok. És nem csak megmutatod, hanem még az adatok is kellenek róla meg le is fénymásolják.
2020. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!