Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BTS vagy One Direction?

BTS vagy One Direction?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek jobban és miért? Kíváncsi vagyok melyik banda kedvelőiből van több. :)

2020. júl. 25. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Feltettek már ilyen kérdést az utóbbi időben.

De azért, hogy választ adjak: Szerintem mostanában a BTS-nek van nagyobb rajongó tábora. És is őket szeretem.


One Direction régebben volt nagy szám.

2020. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mrs OBrien ***** válasza:
64%

Én ugyanazt írom le amit az előző kérdésnél😊

Én nagyjából egyszerre ismertem meg a két bandát, de a BTS sokkal jobban a szívemhez nőtt, a dalaik és a tagok is szimpatikusabbak. Viszont nem merem azt mondani, hogy (elvetemült) K-pop fan vagyok, mert egyedül a BTS-t hallgatom a koreai énekesek közül... (jó azért van egy-két dal mádoktól ami tetszik😊)

2020. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
79%

Számomra már elég régóta a One Direction a nyerő. És hogy a One D régen volt nagy szám? Rohadtul nem így van, s ezt mi sem bizonyítaná jobban, hogy a directionerek 23. óta uralják a twittert és a One Direction oldal 1 nap alatt plusz 2 milla követőt vonzott.


Amúgy a kpoppal sincs bajom, csak egyszerűen számomra nem jönnek be. :)

2020. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
64%
Szerintem egész más a kettő. Én személy szerint a bts-t jobban szeretem. Úgy gondolom, hogy ők talán komolyabb témákba is bele mernek vágni, és nekem az ő zenéjük jobban bejön.
2020. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó válaszoló azért ilyen durván nem kéne lenézni őket! Főleg, hogy nem tehetnek a magasságukról, a származásukról még annyira sem!
2020. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Ja, és még valami!


Csak szólok, hogy a BTS tagjai pont nem alacsonyak!!!

2020. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Nekem egyértelműen a BTS!!!
2020. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
67%
Személy szerint nekem nem jön be a bts stílusa, a one directiont viszont imádoom, nagyon remélem hogy újra összeállnak
2020. aug. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
70%
1D, nagyon jó számaik vannak.
2020. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Boyband-boyband, de a bts-nek jobb rajongo tabora van illetve sokkal jobb arcok a sracok. (egy ex directioner lol)
2021. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!