Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BTS vagy One Direction?

BTS vagy One Direction?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek jobban és miért? Kíváncsi vagyok melyik banda kedvelőiből van több. :)

2020. júl. 25. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Fuckin Slayer
2021. ápr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
BTS
2021. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Ez ízléstől függ. Én személy szerint hatalmas Directioner vagyok, így őket mondom, viszont akinek más a zenei ízlése, mást válaszol erre a kérdésre. Szerintem minden egyes banda a világon egy szinten van, csak pl sok embernek ezek a bandák közül csak párnak a stílusa jön be, emiatt több rajongójuk van. Ez persze más tényezőktől is függ, mint például, hogy a banda tagjai mennyire tehetségesek. Én nem fogom azt mondani, hogy a BTS rossz, vagy hasonló, hiszen nem ismerem őket. Szerintem mindenki csak azután mondjon véleményt előadóról/bandáról, ha már hallotta őket énekelni és nagyjából tudja milyenek. Remélem érthetően fogalmaztam azért.
2021. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még Jó hogy One Direction!!!
2021. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
BTS!
2021. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!