Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtaláljuk-e azt a romantikus...

Zsabra01 kérdése:

Megtaláljuk-e azt a romantikus animét amit keresek?

Figyelt kérdés
Az animének 3-4 éve láttak az első pár részét, de az újjabakat is írjatok! Minél animét többet írtok, annál jobb, ugyanis sehol nem találom, és emellet lehet találok új érdekeset is!. Az információk amikre emlékszem kevesek ahoz, hogy pontosan körebe lehessen írni. annyival tudom szűkíteni eseteleg, hogy a föszereplő srác a húgával egyedül él, és az anime elején találkozik egy lánnyal. sajnos a körülmények nem ugranak be, mert annyi hasonló kezdésű van hogy egybefolynak sokszor. a tipikus már alapból megharagszik rá a lány az elején. aztán kiderül egy osztályba kerülnek. amit tudok a húga is szerelmes a báttyába meg a lány is az lesz, és lesznek gondok belőle, inkább aztán inkább az othonukra tér át az anime, mert valahogy odakerül az a lány. a körülményeket nem tudom. ezen az animén lenne a hangsúly, de ne fogjátok vissza magatokat! mert egy hosszasabb listát összetennék úgy is! Tehát minél több annál jobb, csak a lehetséges animéket ne írjátok egybe a többivel! Köszönöm a segítséget!

2020. júl. 27. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oreimo
2020. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hirtelen az Akaneiro ni Somaru Saka ugrott be, amiben odaköltözik a sráchoz és a húgához egy idegen lány, akivel osztálytársak/iskolatársak is.
2020. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, az addigieket, az első valószínüleg pont eltalálta, de nem lehet megnézni sajana mert panaszkodik hogy csak falsplayerben megtekinthető, minden böngészőn, ami értelmetlen mert van flashplayerem, inmterneten is jó beálításokkal, de nem jó ponr ennél az 1nél csak semyelyik részénél sem működik :/ De várom még az animéket amint mondtam bármilyen romantikus megteszi!
2020. júl. 27. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
AnoHana,Sankarea,Noragami
2020. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Egyébként (habár nem csak romantikus) de a Sword Art Online is ilyen, hogy kb mindenki a főszereplőbe szeret bele, plusz ő is a húgával él.


De én ezeket ajánlom, mint romantikusok:

Nana, Orange, Your lie in April, Hello World, Koe no Katachi (ez a 2 film), Koi to Uso, Your name (ez is egy film).

2020. júl. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bunny Girl Senpai? A húga nem lesz szerelmes belé, de ezt leszámítva hótugyanaz, amit leírtál.
2021. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!