Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reptéri ellenőrzéskor, mennyir...

Reptéri ellenőrzéskor, mennyire veszik ezt komolyan?

Figyelt kérdés

Ha én rendeltem az internetről potencianövelő szert Magyarországon (kamagra pl) azt én felvihetem magammal a repülőre, ha egy másik országba készülök?

Két táskában elfér bőven, de nem meszelnek le miatta?

Ez ilyenkor ugyanolyan gyógyszernek számít, mint egy fájdalomcsillapító? Vagy van esetleg erre előírt mennyiség?


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. aug. 1. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Az már bőven kereskedelmi mennyiség...
2020. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaaa nem az egész két táskát szeretném teletömni... 😂😂


Csak hogyha nem is kamagra, hanem bármilyen potencianövelőt viszek magammal, azzal felengednek a gépre? (persze ami legális)

2020. aug. 1. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Nem, a közveszélyes potencianövelőkre különösen vadásznak a múltkori katasztrófa után, amikor egy ámokfutó aljas módon elkezdte mindenki potenciáját növelni a fedélzeten.
2020. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

A Kamagra sehol nem legális az EU-ban.


Én a gázsprayt szoktam betenni a pipereszerek közé, ha Angliába megyek.

2020. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!